Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16-18 éves lány hogy tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16-18 éves lány hogy tud összejönni egy 30-35 éves férfival?

Figyelt kérdés
Olyan sok ilyen esetet látok, és nem tudom, hogy tud egy ilyen kapcsolat működni...teljesen más szerintem a két korosztály gondolkodása, meg teljesen más dolgokon mentek már át. Persze, a legtöbb esetben gazdag férfi és kis hülye csaj esete van, ami persze sejtem miért van így...de ezt akkor sem értem, hogy tud ez párkapcsolatként működni. Szerintetek?
2014. okt. 11. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kulonbsegek vonzzak egymast... Vsn, ahol ez még bele fér, van ahol nem... Az is tény, h lesz jopar akadaly, amit le kell kuzdeniuk, de nem lehetetetlen
2014. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem minden 16-18 éves csaj "hülye", de vannak éretlen, gyerekes 16-18 éves srácok akikkel nem lehet mit kezdeni. Na az ilyen csajok kezdenek kapcsolatot egy 30-as pasival :)
2014. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Roppant egyszerű a gondolkodásod! Egyszerű, mint a faék!
2014. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A tini élvezi hogy idős,tapasztalt tapasztalt,férfias pasija van,a pasi meg a friss,fiatal,naiv husit. Ennyi.
2014. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Tini csaj+középkorú pasi:apakomplexus.

Fordított esetben anyakomplexus.

Nem normális(akárki akármit mond) ha a szüleivel egy idős alakkal jön össze bárki.

Az idősebb fél a fiatal friss fús, a jó szexek és a még viráágzó szépség miatt, a fiatalabbik pedig a komplexusa és a köré magának bemagyarázott hülyeségek, mint az "ő már érett, nem mint a korombeli kisfiúk/lányok(mi közben pont ugyanolyan éretlen mint a kortársai) és egyéb finomságok.

2014. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen 5-ös,ez is benne van de nem kell mindig ennyire túlmagyarázni. A lányoknak imponál hogy olyan pasijuk van aki férfias,önálló meg elfurikázza őket ide-oda meg tapasztalt.
2014. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös: 20 vagyok, a barátom 39. Apám 70. Nem mondhatnám, hogy ők épp egyidősek. Mellesleg remek a kapcsolatom a szüleimmel, mindkettőjükkel, igazi harmonikus házasságban élnek, ez a példa volt előttem mindig. Koruk ellenére rendkívül modern és nyitott emberek, bármiről beszélhettem velük, soha nem voltak tabuk, nem kellett rettegnem attól, ha valami komoly témát kellett felhoznom előttük. Nyugodtan fogadták a felnőtté válásom, azt, hogy elvesztettem a szüzességem, nyitok a világ fele, szórakozok, stb., soha nem tiltottak semmitől. És ugyanúgy nem szólnak bele a jelenlegi kapcsolatomba se, rámbízzák, tegyek, amit jónak látok. Kifejezetten szimpatikus nekik a barátom.


Kérdező: úgy tud működni, hogy hasonló az érdeklődési körünk, ő nagyon fiatalos, pörgős, én érettebb vagyok a koromnál, komoly, megfontolt, művészetkedvelő, stb. Ilyet a 20 éves fiúk közt igen nehéz lenne találnom. Fantasztikus vele a szex, ez is igen nagy összetartó erő. Sok közös programunk van, jól érezzük magunkat egymással. Imádjuk a hasunkat, ő enni szeret, én főzni is, és éttermeket is szeretünk együtt felfedezni. Ő orvos, én annak tanulok, így később a szakmánk is összeköt majd. Van egzisztenciája, de ha az anyagiakra hajtanék, akkor azért nem vele lennék együtt valószínűleg, hanem egy jóval vastagabb pénztárcát kerestem volna. Egyelőre működik, később meglátjuk mi lesz, de amíg minden oké, annyira felesleges ezen agyalnunk, hogy mitől jó most, és mi lehet a baj később. Ja, és abban is megértjük egymást, hogy egyikünk sem akargyereket. Neki már van, és a kora miatt sem akarna már újabbat, én meg soha nem is akartam, így nem kell attól félnie, hogy gyerekkel "fogom meg" őt a későbbiekeben.

2014. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%

7es, tudod miért akart téged egy korabeli nő helyett a párod? Mert a 40 körülieknek sokkal magasabbak az elvárásaik.

Hogy ő miért kellett neked, azt is ki lehet találni, de rövidebb beszélgetés után biztos meg lehetne állapítani.

2014. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves #7-es szépen, hosszan kifejtetted az álláspontodat! Szerinted megértenek valamit belőle?

Semmit! Csak az elcseszett életét vetíti ki ide mindenki! Mindenki r*banc, komplexusos aki nem úgy éli savanyún az életét mint ők!

2014. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Janus! Te nem csak faék vagy! Bunkó is!
2014. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!