Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16-18 éves lány hogy tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16-18 éves lány hogy tud összejönni egy 30-35 éves férfival?

Figyelt kérdés
Olyan sok ilyen esetet látok, és nem tudom, hogy tud egy ilyen kapcsolat működni...teljesen más szerintem a két korosztály gondolkodása, meg teljesen más dolgokon mentek már át. Persze, a legtöbb esetben gazdag férfi és kis hülye csaj esete van, ami persze sejtem miért van így...de ezt akkor sem értem, hogy tud ez párkapcsolatként működni. Szerintetek?
2014. okt. 11. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8: nem kell találgatni, miért kellett nekem. Elmondom én magamtól is. Érett, tapasztalt, művelt, tanult, intelligens, remek humora van, kiváló az ízlése sok mindenben és hasonló az enyémhez - persze ez szubjektív (gasztronómia, zene, művészet, öltözködés, lakberendezés, stb.). Figyelmes, de nem túl romantikus - nőként én kifejezetten rideg vagyok ilyen szempontból. Érti a humorom és elfogadja, vagy kifejezetten értékeli, humorosnak találja az olyan tulajdonságaimat, amiktől más a falnak menne (flegma, szarkasztikus vagyok, önző, érzéketlen, introvertált, antiszociális). Külsőleg is nagyon vonzónak találom őt az első pillanattól fogva, és nekem ez is fontos. Még biztos sok dolgot tudnék felsorolni, de nagy vonalakban ennyi jutott eszembe hirtelen.
2014. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

Shank , köszönöm, igyekszem bunkó is maradni. Nem ismerek kedves és véleményét kimondó embert... És akkor már mondom amit gondolok.Azzal mit érnék el, ha mindenkinek csak bólogatok?

7es, hát te, mint szerelmesnek mondható nő természetesen nem vagy azon a véleményen, hogy nem rajtatok múlott a dolog. De majd megkérdezlek megint, ha szakítotok és elszállt a lila köd. Addig annyira meggyőzhetetlen vagy, mint egy vallási fanatikus a vallása kérdésében.

DE azért remélem azt is, hogy tévedek. Tudod nem boldogtalanságot és nyomorult kapcsolatokat akarok látni mindenhol, nem az a vágyam, hogy mindenki "beteg" legyen ilyen szempontból. Azt szeretném látni, hogy mindenki normális, erkölcsileg és szellemileg is megfelelő élettel éli a számára tökéletes szintén hasonló normális párjával a nem pomplexusoktól, könnyen kaphatóságoktól, hazugságoktól, önmaga becsapásától fertőzött szerelmi életét.

Ez ideáig láttam talán annyi ilyet, amennyit 1 kezemen meg tudok számolni.

2014. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ebből nyilván tied az egyik. Sok boldogságot a tökéletes világodban!
2014. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy erős kifejezés, hogy szerelmes és elvakult vagyok. Soha nem voltam még szerelmes. Az más, hogy tudom, mi a jó nekem és kivel akarok épp együtt lenni. Most ez jó és nem érzem erkölcstelennek, se betegesnek, ahogy a környezetünkben senki.
2014. okt. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!