Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadtátok amikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadtátok amikor az exeteknek új csaja lett, lányok?

Figyelt kérdés
milyen érzéseitek voltak?
2014. okt. 11. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
*lö cutting myself
2014. okt. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy "szegény lány..."
2014. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Örültem, hogy végre 2,5 év után túltette magát rajtam. Aztán rájöttem, hogy nem...még mindig nincs túl rajtam. Szegény csaj...


22L

2014. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem érdekelt :D
2014. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem. Nekem 2 héttel a szakításunk után volt az első randim egy pasival, és ott össze is jöttünk, annyira jól sikerült az első randi. Ez azóta is tart, fél éve, exemnek 1-2 hónapja lett barátnője, legalábbis FB-n ezt láttam. Nem különösebben érdekel, én örülök, hogy megszabadultam tőle és vége annak a kapcsolatnak. Hogy utánam ő mit csinál, az ő dolga.
2014. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nevettem. A szakításunkkor volt 20 éves. Én rá egy hónapra jöttem össze a mostani barátommal, és rá pár napra láttam facen hogy egy 14-5 éves lánnyal irta ki, hogy kapcsolatban van. Én is azt hittem, hogy túl van rajtam, de már 3 év eltelt, még mindig azzal a lánnyal van együtt, de a nevelőfaterommal ha beszél neten, vagy akárhol, mindig kiemeli, hogy nálam jobban sosem fog tudni senkit szeretni, és mindenkiben csak engem keres.


Szegény lány..

2014. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ő dolga. Nyilván oka van, hogy ex lett belőle. Innentől kezdve pedig nem az életem része, így nem érdekel, hogy mit csinál az életével. :)


Néha amúgy visszagondolok, hogy milyen volt velük, de ilyenkor jó is, rossz is előjön, és soha nem vágyom vissza :)

2015. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!