Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Ti hogyan fogadtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti hogyan fogadtátok el, hogy a szeretett férfinak van már mástól egy, esetleg több gyereke? Könnyen ment vagy vegyes érzésekkel?

Figyelt kérdés

Számomra új szituációba kerültem, egy olyan férfival vagyok együtt, akinek van egy 4 éves kislánya, de már több mint 3 éve nincsenek együtt a kislány anyukájával és azóta volt egy 2 éves kapcsolata is. Imádja a kislányát, a volt párjával is szerintem normális a viszony, odáig még nem jutottunk, hogy ismerkedjünk a kicsivel, csak egy hónapja vagyunk együtt, de ő komolyan gondolja velem. Több ismerősöm próbált elbizonytalanítani rosszindulatú beszólásokkal, hogy a mi gyerekünk majd sosem lesz első meg hogy mindig kötődni fog egy másik nőhöz és én meg szenvedni fogok stb.stb......persze ez az irigy része, a legtöbben biztatnak és én is úgy gondolom, ha két ember szereti egymást akkor egy kisgyerek nem akadály. Szerintem a fő gond itt az exekkel szokott lenni, hogy ők milyen elfogadóak, illetve hogy állnak hozzá a dolgokhoz.

Ha van valakinek már tapasztalata szívesen hallgatom. Egyelőre azért izgulok, mert nekem még nincs gyerekem , de vele simán el tudnám majd képzelni. Szerencsére a környezetemben több olyan párt is látok akiknek a második kapcsolatból is született gyerek és semmi gond nincs egyáltalán.



2013. júl. 8. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ismerősök már csak ilyenek, meg gyakran főleg a rokonok. Mindig abba ugatnak bele, amihez semmi közük. Nem kell velük foglalkozni.

Szerintem semmi gond azzal, hogy neki már van egy gyereke. Az ő dolga. A leírásból ítélve nem lesz itt semmi gond köztetek, minden rendben van. Inkább csak amiatt érzel valami kételyt, hogy az ismerőseid elrontották az örömödet ezzel a rosszindulatú beszólogatással. Én a helyedben minimálisra csökkenteném ezekkel a kommunikációt. Lehet, hogy irigyek, mert épp egy jónak ígérkező kapcsolatod indul. Annak a gyereknek, aki esetleg közös lesz, meg tökmindegy, hogy a szüleinek milyen a múltja, hátaztán ha nem 'első' mindkettőtöknek... Ez semmit sem számít. Lehet, hogy a féltestvérével tökjól ki fognak jönni. Sőt, én csak olyan féltesókat ismerek, akik nagyon jól megvannak és nem is hallottam még olyanról, hogy valakit ilyenekkel szekáltak volna, mint téged. Ezeknek a beszólásoknak egyszerűen nincs értelme.

2013. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :)
2013. júl. 9. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!