Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen a szerelmes fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen a szerelmes fiú?

Figyelt kérdés
Én szerelmes vagyok egy lányba,volt randi is de még nem mondtam el,majd el akarom de azt egy szép helyen szeretném, az miatt kérdem mert nem tudom hogy az üzeneteimből tudja-e feltételezni hogy szerelmes vagyok belé pl:minden reggel írok neki.
2014. okt. 11. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Könnyen irányítható.


21/N

2014. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez típusfüggő. Aki olyan típus annak már a tekintetéből és a viselkedéséből látszik
2014. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mr. Truth ***** válasza:
Nemtudom szerencsére még nem volt dolgom szerelmes fiúval... Én magamról tudom hogy akkor hülye vagyok.... :)
2014. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es hiszed azt.

2-es már igaz.

2014. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
senki nem érdemelte még a szeretetem :É
2014. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de sok barátom lett oda,már mert szerelmesek lettek,inkább háborúba indultak volna akkor férfiként vesznek el nem így.....
2014. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom érzi-e,hogy szerelmes vagy bele,attól függ miket írsz reggelente pl"szia,hogy aludtál"abból nem tudhatja..
2014. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!