Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg sok ilyen kérdést felraknak itt de én konkrétan nem tudom eldönteni hogy most mi van. Vagy csak én vagyok nagyon hülye.

Nos, van egy fiú(természetesen),akivel nyár eleje óta lettünk jóba.Az egész úgy kezdődött,hogy van 2 barátnőm akiket már régóta ismerek és sokat szoktunk együtt lenni.Aztán nyár elején egyik délután elmentem az egyik b.nőmhöz,kinn voltunk, beszélgettünk, stb. Egyszer csak jön oda a fiú és elkezd velünk beszélgetni. Azt tudni kell, hogy a barátnőmnek jó haverja volt és szoktak beszélgetni de én eddig nem nagyon beszéltem vele és nem ismertem közelebbről. Akkor elkezdtünk beszélgetni is és még akkor én békítettem ki a b.nőmmel mivel előtte összevesztek valamin.Megkérdezett minket, hogy nem e megyünk el vele a táborba ami akkor volt mert egyedül van és nincs senki olyan akivel ellene.Úgy döntöttünk hogy elmegyünk és estére már nagyon jóba voltunk szinte csak velem beszélgetett.Reggel elmentem ebbe a helyi táborba de a barátnőmék nem voltak ott mondom oké elleszünk mi így is.És akkor kezdődött el minden.Egész álló nap csak velem volt, annyit hülyéskedtünk és nevettünk hogy már szinte fájt,utána meg délutántól estig is együtt voltunk kinn.És én a tábor végére észrevettem mintha másképp nézne rám.Folyamatosan velem volt, mindent együtt csináltunk, féltékeny volt mindenkire.Itt került be a képbe az unokatestvére aki szintén ott volt.Egyik nap nem jött mert beteg volt és addig én jóba lettem az uncsitesójával aki szemlátomást azonnal belém zúgott és ezt nem is rejtette véka alá.Utána táborzáráskor elmentünk kirándulni, mellette ültem vele mentem mindenhova és úgymond szivattuk egymás agyát.A beszélgetéseink is igen furcsák voltak.Ebből még lehet nem tudni meg semmit de egyszerűen nem tudom eldönteni hogy mit érezhet.Mikor rákérdeztem egyszer akkor csak terelte a témát meg hogy csak barátként szeret meg más tetszik neki.Mostanáig jóban vagyunk de egyszer tök aranyos,kedves,komolyan elbeszélgetünk mikor ketten vagyunk. De mikor a barátnőm is ott van van,hogy összevissza hadovál,teljesen értelmetlen és össze nem függő dolgokról kezd el beszélni meg van hogy direkt szivat meg ugratgat de minden nap kihív meg keres meg hív telefonon egy csomószor. Ja és a mi baráti körünkbe a szokás, hogy elmenéskor megöleljük egymást.Észrevettem,hogy a barátnőmet nem úgy ölei meg mint engem. Engem szorosabban és tovább.Meg egyik nap is nap 3-man voltunk a másik b.nőmmel.Őneki el kellett mennie valahová és inkább engem kísért haza.De akkor is valami igen hülye kifogással.És ez megy már nyár eleje óta.Féltékeny volt mindenkire, főleg az uncsitesójára,mikor volt egy idő mikor vele jobban jóba voltam,egyszer tök normális,utána meg szivat, aztán megint keres folyamatosan,meg volt hogy egy darabig nem keresett aztán mikor összefutottunk megint keresett.Meg volt egy olyan szitu is mikor elvileg szerelmes volt egy lányba és járni akart vele de visszautasította meg ki akarta használni és mostanra azt mondta, hogy egy beképzelt liba és nem érdekli meg h más érdekli.Most szerintetek ez micsoda? Nem tudja eldönteni már 4-5 hónapja mit érez? vagy ennyire fél? Mert egyszerűen nem tudom eldönteni miért ilyen.Bevallani meg az istenért sem akarja mindig csak a barát szócskával jön. Bocsi a hosszú szövegért de csak így tudtam érthetően leadni.


Normális válaszokat várnék! Köszönöm! 18/L


2014. okt. 9. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyenesen utál téged.
2014. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy többet érez. :) Talán nem barátság, nem is szerelem. Valahol a kettő között :) tetszel neki...
2014. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, így is nehéz volt kibogozni, tedd fel úgy neki a kérdést, hogy ne tudja elterelni a témát.
2014. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 datass ***** válasza:

Ha legközelebb találkozol veled kérdezd meg hogy járna-e veled.


Tisztán,egyszerűen.

2014. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. :D
2014. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!