Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párkapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párkapcsolatotok, ami szexszel kezdődött, majd mindketten szerelmesek lettetek egymásba?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, volt :-)
2014. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én csak szexkapcsolatot akartam, ő hajlott rá, de aztán kiderült, hogy ő eredetileg is normális kapcsolatban gondolkodott. Kellett vagy két hónap, mire én is ezt éreztem, de azóta nagyon jó :)
2014. okt. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sosem volt még velem ilyen. Mindig a szokásos procedúra volt minden kapcsolatomban. Szemezés, flörtölés, randi, puszi, csók, kapcsolatba kerülés, szex. így ilyen sorrendben. Most meg itt van ez a gyönyörű lány, akivel két hete hát mást se csinálunk, csak azt... :D Nagyon jó vele amúgy, kész főnyeremény, és élvezzük egymás társaságát.


Arra lennék kíváncsi, hogy az így kezdődő kapcsolatoknak van jövője szerintetek?

2014. okt. 13. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én erre nem lennék képes. Most komolyan, lehet érzelmek nélkül bármit is tenni? Már elég az írmagja annak, hogy valami gond van és máris nem menne nekem. Ez van sajnos.
2014. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én feleségül vettem a szeretőmet, akivel csak beszélgetős-dugós kalandnak indult. Tehát van jövő.
2014. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nálunk abszolút bejött. Másfél éve indult, két hónap után összejöttünk, egy héten belül összeköltöztünk, jövőre ha minden jól megy, esküvő. Nem kell a hülye szabályokkal foglalkozni, csináljátok úgy, ahogy mindkettőtöknek jó és kész :)
2014. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mi kapcsolatunk egy éjszakás kalandnak indult 5 éve, most több, mint 2 éve házasok vagyunk. Szóval igen, nálunk bejött:)
2014. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Több is! Sosem lett jó vége ...
2014. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!