Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik facebookon ömlengenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik facebookon ömlengenek, hogy így, meg úgy szerelmesek, azok a való életben is azok vagy csak így akarnak felvágni és megerősíteni magukban az érzelmeket még ha azok nem is valósak? Hosszú távú az ilyen vagy csak hirtelen fellángolás?

Figyelt kérdés
Volt barátnőm ezt csinálja a jelenlegi palijával facen, holott köztünk ilyen sose volt. (persze én közöltem vele hogy nem facebookon akarom élni a szerelmi életünket hanem élőben)
2014. okt. 12. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

80% az csak menőzésből, és hogy megmutassa hogy ő mekkora raj. Sosem volt ennek értelme hogy "Fúúú tesssa kirakom fészre hogy mindenki lássa !" Én sem raktam ki, és sokkal jobb volt !

De ez nem mindenkire igaz, mert van akinél tényleg full boldogok :)

2014. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja csak csöppet, gáz hogy két hete még nekem mondja hogy szerelmem, meg örökké, most meg másnak. Most vagy engem cseszett át vagy az új paliját cseszi át. Én meg még mindig szeretem annyira, hogy ennek ellenére is visszafogadjam.
2014. okt. 12. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet megállapítani. Vannak, akik jobban mutatják az érzéseiket a külvilág felé, vannak, akik nem. Meg persze tényleg van olyan, hogy csak látszat az egész.

Ha magamat veszem példának, anno mikor elkezdtünk járni a párommal, mindketten szerettünk Facebook-ozni és mi is raktunk ki néha egymásnak egy-egy szerelmes idézetet, ezt-azt és már hatodik éve élünk együtt.

2014. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, olyan is. Természetesen vannak, akik a külvilág fele akarnak boldognak látszni, és ezzel kompenzálni valamit. De olyan is van, aki őszintén szereti a másikat és nem tudja magában tartani a boldogságát. Van, aki kitárulkozóbb típus, és van, aki zárkózott. Én az utóbbi vagyok például. Hiába van párom, friss a kapcsolat, még nagy a lángolás, a környezetemben szinte senki nem tudja, hogy én kapcsolatban vagyok jelenleg. Semmi utalás nincs erre például a FB-n, nem beszélek róla, egyszerűen nem reklámozom. Tudják a szüleim, az egyik testvérem akivel a legszorosabb a kapcsolatom, és 3-4 barátnőm. Pedig már fél éve tart, de ha távolabbi ismerősökkel beszélgetek, soha senki nem hozza fel a témát, mert meggyőződésük, hogy szingli vagyok, mióta az előző barátommal szakítottam. Egyébként az exemmel kint volt, hogy egy pár vagyunk, közös képeink is voltak, de nem árasztottuk el a boldogságunkkal a közösségi oldalakat. Voltak szerelmes bejegyzések, nyaralós képek, mondhatni nyilvános volt, hogy mennyire oda vagyunk egymásért. 3,5 évig tartott, ami azért nem mondható hirtelen fellángolásnak. Természetesen idővel alábbhagytak ezek az együttlétre utaló posztok is, ahogy maga a kapcsolat is laposodott el, de 2,5-3 évig minden jól működött.
2014. okt. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!