Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság sok lány szed fogamzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság sok lány szed fogamzásgátlót, vagy jobban kedvelitek az óvszert?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A gyógyszer jobb.
2014. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nagyon megoszlanak a vélemények.. Van pro és kontra is.. A gumi kiszakadhat, és nem is túl kényelmes, jobb és élvezetesebb nélküle... Ugyanakkor a hormonkészítmények bár annyira nem ártalmasak, mint híresztelik, de azért a kifejezetten egészségestől is messze állnak.
2014. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány éves "lány"-okra gondolsz? 18-19 éves kor alatt nem nagyon írnak fel fogamzásgátlót.
2014. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

egyértelműen gumi


tabi mellet simán elkaphatok bármi betegséget a pasitól ....


nem csak a terhességtől kell félni gyerekek...

hanem a nemi úton terjedő betegségektől is !


a tabit a pasik nyomják mert h nekik nem olyan jó a szex vele

ellenben a tabi elég sok kár tud tenni a nőkben ha sokáig szedik

2014. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4. Claritasa: A kérdező szerintem nem azokra gondolt, akik olyan gyakran váltogatják a partnereiket, hogy félniük kelljen bármilyen fertőzésveszélytől.. Persze aki ilyen életvitelt folytat (magyarul prostituált, vagy könnyűvérű rib anc) annak mindenképpen a gumit ajánljuk.. Ugye Claritasa?
2014. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Claritasának tőlem aztán nem lenne félnivalója. :D
2014. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én szedtem bő 8 évig tablettát,némi szünettel és sajnos az utolsó 2-3 évben már mindenféle fura mellékhatás jött elő. Úgyhogy kb 3éve óvszerrel védekezünk.


Nekem igazából magát a szexet nézve teljesen mindegy volt mindig is, hogy óvszerrel vagy anélkül,mert ugyanolyan. Fog.gátló mellett sem volt rendszer a belémélvezésből,kb 3x, ha megtörtént eddig életembe, így szoktuk meg.

2014. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem védekezésre, de ha lenne, mai fejjel a gumit választanám. Tartós kapcsolatban pedig a leát, vagy hormonmentes spirált. 4 évig szedtem anno tabit, akkor nem okozott problémát, 4 év után derült ki, hogy mégis... Részben ennek köszönhetően nem lehetett természetes úton gyerekem. Iszonyat ritka, én belefutottam.
2014. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

A gumi jobb.

Véd a betegségek ellen is, és rendeltetésszerűen használva 100%-os védelmet biztosít. Azon roppant "jelentéktelen" tényről nem is szólva, hogy nem barmolja szét a csaj szervezetét.

2014. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
F 25, az előző voltam.
2014. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!