Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves lány vagyok, és ő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok, és ő a második barátom. Nemsokára megtörténik AZ. Szedek fogamzásgátlót, szóval minden okés lesz a védekezés terén. De én nem akarom őt leszopni. Mit gondoltok, szakítani fog velem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Hát jobb, ha szakítotok, mint ha nem önszántadból csinálod mindaddig, amíg vele vagy.
2009. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyiért szakít veled, akkor nem is szeret, és jobb, ha lekopik rólad mielőbb. Egy normális pasi nem azért fog veled maradni, mert leszopod őt.
2009. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Majd eljön annak is az ideje, amikor megteszed. Én is így voltam, hogy nem akartam, de aztán megváltozott a véleményem. Csináld kézzel neki, semmit sem kötelező. Ha nem akarod, nem teszed meg. Ha meg ezért szakít, akkor nem is szeret, csak arra kellesz neki.
2009. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell ekkora hülyeségeket kérdezni???? Komolyan.. röhögni járok ide.. Ha lefekszel vele, akkor valószínűleg komolyabb a kapcsolat.. És mi van ha nem szopod le? nem dől össze a világ. Barátnőm se szokott. Nem érdekel. Lényeg, hogy neki legyen jó :D
2009. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Így van.. Egy normális pasi nem fog ez miatt elhagyni. Lehet a szopást mással helyettesíteni. Ha meg még nem csináltad mond el neki azt is hogy ilyen téren nem vagy gyakorlott és akkor ha normális srác, hátha levágja hogy veled ezen a téren még türelmesen kell bánni. Ha megbízol benne, nyugodtan mond el neki.
2009. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
túl gátlásos lennék?én kézzel se akarok neki ott semmit csinálni...
2009. aug. 6. 11:46
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Megtörténik "AZ".

Neharagudj, de kiröhögtem az agyam a seggemen. Ha nem írod, hogy 18 vagy, akkor 12nél többnek nem néztelek volna. Egy jó hat évet letagadhatsz.


Nem értem, hogy miért idegenkedsz az orális szextől, vagy a pettingtől, egy egészséges, tisza farokban az ég világon semmi kivetnivaló van. Gyerekkori trauma? Egyszerű agybaj?


Honnan tudjuk, hogy szakítana-e veled? Ilyen buta hozzáállással eleve feléd sem néztem volna. Természetesen egy normális férfi nem erőltet semmit, a szopást sem, de egy normális nő nem is idegenkedik a szopástól, mint ahogy nekem is a világ legtermészetesebb dolga a puncinyalás. Mondom ezt úgy, hogy nem szeretem fele annyira sem a szopást, mint a puncinyalást, vagy a hagyományos szexet, a "dugást".

2009. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
9 évesen történt valami,ami kihatással volt az egész életemre.a nevelőapám rendszeresen megerőszakolt.azt akarta,hogy szopjam le... az anyám nem hitt nekem.ezért idegenkedem ezektől a dolgoktól.
2009. aug. 6. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem beszéld meg vele! Mondd el neki h neked még nem megy, hogy egy kis idő után talán...és biztos h megfogja érteni!

Sajnálom:(

2009. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha ennyiért szakít veled, akkor nem is szeret, és jobb, ha lekopik rólad mielőbb. Egy normális pasi nem azért fog veled maradni, mert leszopod őt. ha ezt elmondod neki, akkor meg pláne. Meg kell, hogy értse, ha normális.
2009. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!