Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egyesek, hogy aki teljesen kezdő marad az biztos béna, nyomi lesz?

Figyelt kérdés

Vannak akik azt hiszik, hogy akinek kimaradtak az emberi kapcsolatok azok később bénábbak lesznek, mert ez "tanulásból" áll meg ilyen hülyeségek. Ezt sose tudom megérteni, hogy a tapasztalatlanságot miért a bénasággal, tutyi mutyizással vetik össze, mert lehet valaki azért marad ki az emberi kapcsolatokból, mert az élete nem úgy alakul, mint az átlagnak, de ettől függetlenül nem marad óvódás szinten, ahogy beállítják őket, mert ahogy múlik az idő ugyanúgy fejlődik mindenki agyilag.

Ez történt velem is nem rég jöttem össze életem első barátnőjével, pedig már húszas évem közepénél járok. Igaz az elején kissé félénk voltam és nehezen tudtam beszélgetni vele, de nem voltam olyan, mint ahogy beállítják a tapasztalatlan embereket. Előtte is elég sokan csesztettek azzal, hogy tapasztalatlanságom miatt nehezen fogok boldogulni egy velem egykorú nővel, inkább szedjek fel részeg ribiket, hogy gyakoroljak rajtuk. Hát nem ezt az utat választottam és még sincs gondom. Tehát úgy látom nem a tapasztalat szerzésen múlik, hogy ki milyen jó.


2014. okt. 13. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát barátom átérzem a helyzetedet.

Veled egykorú lehetek és nemrég találkoztam egy lánnyal(nem tudok jobb szót ráírni) és kérdezte, hogy volt-e komoly kapcsolatom előtte.

Válaszom nemleges volt és láttam rajta, hogy egyből nem voltam számára valami vonzó.

Mi lett volna ha azt mondom, hogy volt egy jó pár kapcsolatom?

Valóban lenézés van ha az ember tapasztalatlan és ez nem csak párkapcsolat terén van így.

Ezen nem is görcsölök mert nem érdemes.

Szerencsére vannak akik így fogadnak el és ők tudják, hogy milyen vagyok és aki nem veszi a fáradságot, hogy megismerjen az meg így járt.

2014. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hiszik ezt, de nekem is volt dolgom egy ilyen fiúval, és az volt vele a probléma, hogy semmit nem kezdeményezett csak én, én találtam ki mindent hová menjünk milyen program legyen. Ez volt kicsivel több, mint 2 hónapig, amit meguntam és közöltem vele, hogy ez így nem megy tovább, és ő volt felháborodva, hogy nem vettem észre, hogy belém szeretett. Hát, könyörgöm, hogy mikor semmit nem csinált?!

Az nem zavar, sőt örülök, ha nem volt hosszú kapcsolata, mert félő, hogy ahhoz fog hasonlítgatni, és attól fog tartani olyan leszek mint ő, mert ilyen is volt már.

Ez a szerencsén is múlik.

2014. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem épp ma szólt le egy srác, amiért a 20-as éveimben lettem először szerelmes.. :D Nem érdemes ezekkel a megjegyzésekkel foglalkozni, úgyis az élet dönti el majd a dolgokat (meg nyilván mi).
2014. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nem tudod hogy működik egy kapcsolat. Sok minden jön ösztönösen, de olyan dolgok is lesznek, amikkel még nem találkoztál és nem gyakoroltad be, hogy kezeld őket (ha nem keresed elég gyakran, azt hiszi hanyagolod, ha túl sokszor megnézel más nőket féltékeny lesz stb.).

Hogy hogy szedj fel valakit, az szerintem jön ösztönösen.

Gratulálok a párodhoz, nem baj, hogy később jött, nem késtél el. Nekem is 20 fölött lett az első párom.

2014. okt. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!