Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki, hogy van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy van-e valakije?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik, de még sose beszéltünk.

Egyre többször látom, hogy van egy csaj, akivel kettesben találkozik, vagy vele megy bulizni. A csaj már ismeri a legjobb barátait is.

Barátnőm ismeri a csajt, állítása szerint facebookon nincs kint, hogy kapcsolatban vannak, de a facebook nem jelent semmit, nem erre szeretnék alapozni.

Tetszik a srác, de ha a csaj a barátnője, nem fogok bele rondítani a kapcsolatba.

Facebookon nincs kint közös képük, semmi, de attólmég együtt lehetnek.

Hogyan deríthetném ki? A srácra ráírni azért nem akarok, mert tuti levenné, hogy tetszik nekem, viszont nem akarok bekavarni. Ha nincs neki barátnője úgy oké, de így...

A barátnőm meg nem nagyon akar nekem ebben segíteni.


2014. okt. 14. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Az miért "bekavarás", ha megtudja, hogy tetszik neked?

Ha rámászol vagy flörtölgetsz vele, az már igen. De ha megkérdezed és van barátnője, akkor hagyd a sunyiba és nem okozol gondot a kapcsolatukban.

2014. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Farkas


Nagyon tetszel nekem, és szívesen megismernélek jobban is ha én is tetszem neked


üdv:

Piroska


várd meg reagál-e rá és kiderül mi a szitu :-)

2-3 napig nem ír vissza akkor tárgytalan a dolog

2014. okt. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!