Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
6 eve vagyunk egyutt aferjemel nekem o volt az elso az eletemben mint komoly en nagyon szeretem ot.de mar a kapcsolatunk elejen voltak arulkodo jelek h o nagyon szereti a noket 2 szer rajottem h o nokel ismerkedik es intim kepeket ker toluk es ha en nem vagyok itthon akor telin hivogatot tobb not is.de o sirva kert bocsanatot h nem csalt meg es csak engem szeret es bocsassak meg neki.en megtettem de mire biztam volna benne jott az eskuvonk napja mar csak 2 het volt hatra kiderult h o folytassa ezeket a dolgokat nem hittem el a szivem majd meg szakadt amikor rajottem h a koleganojeitol is elkerte a szamukat es h flortolt veluk de en annyira szeretem ot es nem tudom mert de megint elhittem neki h az eskuvovel uj elet indul nem fog tobbe becsapni es h megbant mindent h o meg gyerek volt h o most not fel igazan.en nem mertem mar vissza mondani az eskuvot a rokonok veget sem a szenyen veget meg hat persze o nem akarta vissza mondani mert h az a vagya h a felesege legyek. ezert most vagyunk fel eve hazassok de azota minden nap ez van a fejemben sirok hogy meg e csalhatot mert erre meg mindig nem tudom a valaszt o azt allitja h igaz h ezeket csinalta de meg nem csalt.szerintetek? nem tudok benne megbizni mart csak arra tudok gondolni h ha szeretet hogy tudta ezt megteni mert kivancsi mindig mas nokre ha szeret de ha nem szeret mert vett el az eskuvott o akarta.szerintetek mit tegyek?25l
2014. okt. 14. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
megérdemled ha hagyod hogy a játékszereként tekintsen rád!
2014. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet hiányzik neki a csajozgatás, de nem csalt meg, mert csak flörtöl de nem ment túl bizonyos határokon...de lehet már rég megtette és téged csak szédít, még a sírás is lehet kamu volt...azt, hogy megcsalt e csak ő és a partnerei tudnák biztosan megmondani...beszélgess el vele és ha nem hagyja abba és téged ennyire zavar akkor sajnos válás lesz a vége...vagy boldogtalanság egy életre...
2014. okt. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pfff :"D en mar az elso lebukasanal kuldtem volna a francba.. De ha akkor nem is a masodiknal biztos.. Es ha bizonytalan vagyok pont az nem erdekel amit a masik akar... Marmint nem szeretem ha rameroltetnek dolgokat. En nem mentem volna hozza... Szentem nagy hiba volt. De ha megvaltozik akkor meg van remeny
2014. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!