Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ekkora jelentősége van a szavaimnak?

Figyelt kérdés

Nos, tegnap a barátom megkérdezte, hogy ráérek-e délután. Mondtam neki, hogy Édesapukám programot szervez, de az egyiket letudom mondani, mire közölte, hogy akkor ne.

Én mondtam neki, hogy de lemondom, találkozzunk, erre közölte, hogy ne. Mondom jó.

Ma felhív, hogy nincs-e kedvem bemenni Pestre, vásárolni, mert ruhákat szeretne nézni. Mondtam neki, hogy nem az volt, hogy csak egy órára ér rá?(de csak megkérdeztem), erre közölte, hogy jó, akkor ne menjünk. MOndtam neki, hogy de SZÍVESEN bemegyek, csak érdekelt, hogy mennyi időnk van, de nem, akkor ne menjek, majd máskor megyünk.

Úgy utálom, hogy ha vissza kérdezek, vagy csak mondok valamit, egyből közli, hogy akkor ne.

Például: sétálgatunk a városban, ahol lakom, de mindig ugyanabban az öt utcában. Tényleg MINDIG. Mondtam neki, hogy nem megyünk másfele? Mert ez már kicsit uncsi, hogy a héten 3x mindig ugyanabban az öt utcában kóborlunk, mire közli, hogy nem. Mondom jó, erre közli, hogy JÓ AKKOR MENJÜNK, és elhúz másfele.

Olyan, mintha direkt az ellenkezőjét csinálná annak amit mondok.

A maiért is bűntudatom van, hogy nem megyünk vásárolni, azért, mert annyit kérdeztem, hogy nem az volt, hogy ma alig ér rá.


2014. okt. 15. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
keress egy másik srácot, hidd el nem mindegyik ilyen komplikált :D
2014. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
~100
2014. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
már bocs de a barátod nem szeret és nem érdekli hogy mit akarsz :/
2014. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon bonyolult, csak a főkérdésre: A szavaknak nagy a jelentőségük, sokkal nagyobb, mint azt az emberek általában gondolják. Törekedj a tiszta, szép, igaz beszédre, az egész világ jobb lesz tőle.
2014. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy az ilyen nyámnyiláknak hogyan lehet barátnőjük ... na mindegy.

Kérdező, be kell látnod, hogy te hordod a nadrágot a kapcsolatban és az ezzel járó felelősség is a tiéd. Ez van, meg kell szokni.

2014. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor megpróbálom nem rosszul érezni magamat miatta. Nem megsértődött, csak mondta, hogy akkor ne, helyette kijön sétálni. Mondom jó.

Igazából az élet más területén nem nyámnyila, csak itt...A többi kívánságomat is lesi(például ha megemlítem, hogy de jól néz ki mondjuk az a kürtöskalács, másnap már ott vár engem vele, vagy ha megemlítem, hogy de ennék pizzát, másnap süt nekem). Csak ilyen téren fura...

Köszönöm a válaszokat!:)

2014. okt. 15. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Segítek kicsit, jó? Minden alkalommal, amikor visszakérdezel, hogy "de nem...?", akkor azt érezteted vele, hogy nem akarod ezt vagy azt és ezért kérdezel vissza. Ha kicsit átgondoltad volna, értenéd. Ilyenkor nézd a másik oldalról a dolgot, amennyire lehet.


Az viszont tényleg gáz, hogy mindig ugyanarra mentek... :) Ilyen esetben egyszerűen húzd a másik irányba és kész. Nem kell mindenből vitát generálni.

2014. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mostmár értem.:)

De ha utána már szó szerint győzködöm, hogy de menjünk, akkor azért érezhetné, hogy akarok menni, nem?:/

Mert miután visszakérdezek, hogy "de nem...?", utána ha mondja, hogy nem, én mindig lelkesen mondom neki, hogy de menjünk, én ráérek, és erre is nemet mond, pedig tényleg mondom neki, hogy van kedvem is hozzá.

De ma azért beszélek vele erről.

Az a baj, hogy nem vitát generálunk, csak szimplán ha arra húzom, lehet látni rajta, hogy nem szeretné.

2014. okt. 15. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idősek vagytok, de kortól függetlenül, ha nagyon ilyen, simán lehet, hogy egyszerűen éretlen egy kapcsolatra. Megesik.
2014. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!:)

Hát Ő most 18 éves, és a korához képest nagyon éretlen, most lehet látni rajta, hogy "kezd felnőni". :) Remélem ebben is.:)

2014. okt. 15. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!