Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jelentősége, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentősége, hogy egy srác melyik oldalán megy egy csajnak, ill. melyik kezét fogja séta közben?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 17:02
 1/8 Kerida ***** válasza:

Aki tudja annál van.


De az arany szabály az, ha úttest mellett haladtok illik neked a nő és az autó út között lenni.

2014. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem úgy van,hogy a srác jobb oldalán kell mennie a csajnak? mert egyébként csak barát kapcsolatot jelent? egyébként mennyire van ennek még ma is jelentősége?
2014. júl. 24. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

illem szerint a jobboldalon megy a lány, mert a kardot a bal oldalon hordod, és nem ütöd meg így vele. És ugye ő a táskáját szintén ezért hordja jobb oldalon. (persze a régi szokások szerint)


nekem sok fiúhaverom van, mindig a baloldalukon megyek, jelezve ezzel, hogy nem tartom őket férfinak. de ha járok valakivel, MINDIG a jobboldalán megyek.:)

2014. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem úgy van,hogy a srác jobb oldalán kell mennie a csajnak? mert egyébként csak barát kapcsolatot jelent? egyébként mennyire van ennek még ma is jelentősége?
2014. júl. 24. 17:08
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha kézen fogva megyek egy sráccal,de a bal oldalán annak mi a jelentősége?
2014. júl. 24. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Jesszus, hol tanultok ilyen hülyeségeket? Ott kell menni ahol akarsz. Semmi jelentősége nincs.
2014. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igazából szerintem már nem sok jelentősége van ennek. Ahogy kényelmes. De az én fiú ismerőseim szeretnek a bal oldalamon menni, és tényleg igaz, hogy én köztem és az út között általában.
2014. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ramcsiii ***** válasza:

Én mindig a barátom jobb oldalán vagyok!Tényleg mindig.

Szóval amikor sétálunk,ő van az uttest és én köztem.

2014. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!