Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/lányok nektek még eszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok nektek még eszetekbe jut az exetek? Tetszik még nektek? Esetleg szeretitek még?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 15:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Vannak páran akik eszembe jutnak, de olyan is van, akivel jóban maradtunk. Sőt a többséggel jóban vagyok, rájuk már nem fáj gondolnom, legfeljebb sajnälom hogy vége lett. Egy van aki néha rettenetesen hiányzik, és ez nagyon fáj :( Róla szinte semmit nem tudok, de nem is akarok, mert bármilyen információ róla felkavarna :(. Pedig már több éve ennek. Azóta volt kapcsolatom is, de az nem volt jó.

29n

2014. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy exemnel erzem ezt.

Igen, igen es igen.

Mar fel eve vege,masfel evig voltunk egyutt, de az elso szerelem volt. Eloszor rozsaszin kod, csak egymassal leteztunk. Minden annyira igazi volt es boldogabb nem voltam soha, de egy ido utan a veszekedesek vege az lett,h fakepnel akartam hagyni, amikor is nem engedte...kicsit lelkileg instabil volt, en probaltam jobba tenni,mert egyedul ram halgatott, de neha en is megkaptam a magamet...bantott.Muszaj volt szakitanom, lehet kesobb meg maradando serulest is okozott vna. :(

Mindezek ellenere sokszor eszembe jut, foleg az, h o volt az egyetlen ember, aki igazan ismert engem, aki elfogadott olyannak amilyen vagyok es ugy szeretett, mert en is elfogadtam ot. Nem hibaztatom azert, amit tett, mert ezt a peldat latta otthon. Es ot is bantottak. De mivel nem tudtam segiteni mar neki, es csak a sajat eletem tettem volna tonkre,muszaj volt. :(

Orokke szeretni fogom egy kicsit, elvett egy darabot belolem,rossz ertelemben, lelkileg (ha nem voltam elegge roncs), megjobban kikeszitett, de amikor meg szep volt minden, akkor olyan boldog es szerelmes voltam... :(

2014. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eszembe jut. Nem, elég csúnya szegényke, de a szerelem miatt nem számított. Nem szeretem szerencsére :)


19/L

2014. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!