Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 2 éve együtt vagyunk, fél éve erősen vonzódik a barátomhoz, de állítása szerint engem szeret, imád, nem tudna elhagyni és hiányzok neki. Én vagyok neki az első komoly kapcsolata. Nem csalt meg, de túl közel kerültek egymáshoz. Leültem vele komolyan beszélni, beszélt róla, h úgy érzi, h bejön a fiúnak és emiatt komolyan voltak köztünk zűrök korábban. Úgy érzi, hogy "szüksége" van erre a kis húzásra, hülyítésre. Nem tudna elhagyni, jó velem minden, de hiányzik neki ez az "incselkedés". Azt állítja, h nem tudna megcsalni, mert jól érzi magát velem, de ezt értsem meg. Félek ettől a helyzettől, bevallom őszíntén. Teljes őszínteséget kértem tőle, amit meg is ígért.Érzem, hogy szeret, mert sokszor mondja és idebújik hozzám, megpuszil, szeretget. Nem csalt meg, még mással sem csókolózott a kapcsolatunkban soha. A szakítást megemlítve elkapta a sírás is. Most mit tegyek? Szerelmes vagyok belé, csak nem tudom, most mit gondoljak erről az egészről. MSN-en szoktak beszélni, és bevallom ilyenkor sajnos féltékeny vagyok, amit el is mondtam neki. Mondta, hogy ne legyek féltékeny, mert nem kaphatja meg. Várom a véleményeteket. F23
2010. jan. 24. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
ha csak msn en beszélnek akkor no probelem.
2010. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy adok még neki egy kis időt arra, hogy "tudja", hogy mi a fontosabb neki, de már én is nyitott szemmel járok ezután, mertha elcsattan az a csók, akkor befejezem vele végleg. Magamat adom mint eddig, ha nem bír magával, akkor nem erőltetem tovább a dolgot.
2010. jan. 24. 12:55
 13/16 anonim válasza:
63%
megtiltanám a csajnak, hogy dumáljon a haverommal:@ de pont egy barátodat kellett kiszemelnie? GUSZTUSTALAN
2010. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nah próbálna nekem bárki bármit megtiltani, akkor látott utoljára. max megkérheti, amit a lánynak illene tiszteletben tartani, ha szereti.
2010. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Te milyen hűséges és rendes vagy,cserélnék a barátnőddel,ha fiatalabb lennék!Mert a mai világban a pasik és a csajok se kitartóak,váltogatnak,mint a fehérneműt!

A helyedben a barátoddal kellene beszélni,hogy ne irjon neki pár napig,mert lehet a csaj félreértett valamit és ezért gondolja,hogy bejön a barátodnak.Másodsorban meg a barátnődnek valami kielégitetlen vágya lehet,amiért hajtja a vére!Tisztázni kellene,hogy van-e szüksége változtatásra a kapcsolatotokban,hátha ez a probléma!Ha azt mondja minden jó,akkor is dobd fel a kapcsolatotokat valami újdonsággal!Aztán ird meg,hogy mi lett?:)))

2010. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A srác nem keresi, a lány nem bírt magával és újra felkereste. Leültünk 3-asba mindent megbeszélni, detulajdonképpen a barátnőm nem tartotta be a dolgot, miszerint ha engem választ, akkor nem keresi fel újra a barátomat. A vicc az, hogy egész végig a lány volt a hibás, de azért a barát sem teljesen ártatlan, mert mikor kiderült, akkor illett volna leülni velem, mint barátjával mindent megosztani, nem pedig féléven keresztül sumákolni.
2010. jan. 24. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!