Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év különbség sok?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, barátnőm 17. Sok ez a korkülönbség közöttünk? Barátaim mindig azzal szivatnak h túl fiatal hozzám, de szerintem még ennyi különbség belefér, amúgy is sokkal érettebben gondolkodik és viselkedik mint a korabeli lányok nagy többsége. Szerintetek is sok, vagy ez még normális?

2014. okt. 17. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban?? Kevés is.. :D

Na jó nem, csak meg vicckőtelek!

Teljesen rendben van szerintem.

2014. okt. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez semmiség.
2014. okt. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
belefér, ebben a korban már simán. 5 (17-12)éve gázabb lett volna de most simán
2014. okt. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Parom 8evvel idösebb nalam,5ev pont jo.
2014. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán jó, ha nem egy gyerekes, buta liba a lány.
2014. okt. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szaúd-Arábiában 3 éves kislányokat ígérnek el 40 éves férfiakhoz. És te itt ülsz a gép előtt, és 5 év korkülönbségen tépelődsz.
2014. okt. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sokkal érettebben gondolkodik és viselkedik mint a korabeli lányok nagy többsége.


igen, ez mindig így van. már felesleges is leírni....

2014. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6os: Ott egy kecskét többre becsülnek mint egy nőt, nem igazán jó összehasonlítási alap szerintem egy olyan országgal ahol a nőknek semmi jogaik nincsenek és semmi beleszólásuk abba ki lesz a férjük...


Utolsó: nekem elég h én így gondolom, nem a partyzás számára a legfontosabb, rengeteget olvas, művelt, remek zenei és filmes ízlése van, bármihez hozzá tud szólni, tudja h mit akár elérni az életben és tesz is érte h elérje a céljait.

2014. okt. 17. 11:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért reméltem, hogy pont amiatt a véleményed miatt, amit leírtál (főleg a hatalmas kulturális különbségekre kihegyezve) rájössz, hogy ez az arab példa mégse lehet teljesen komoly, és nem írod le ide.
2014. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!