Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még később problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még később probléma, vagy megoldódik, összecsiszolódunk?

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy szerintetek probléma-e az hogy úgy érzem(ez most beképzeltnek fog hangzani) túl okos vagyok hozzá képest...ami még igazán nem is zavarna,csak az hogy nem is vágyik semmilyen tudásra...nem tudom rávenni hogy elmenjünk egy színházba,vagy egy múzeumba...nem érdekli semmilyen dokumentumfilm...nem szeret könyveket olvasni...de még csak semmilyen sportot sem néz,mint a többi férfi,még az olimpiát se nézte,amit én végigdrukkoltam...nekem érettségim lesz idén,aztán tovább szeretnék tanulni,ő mindenféle felmentéssel meg bukdácsolással jutott el a 10.osztályig,azóta dolgozik(fizikai munkát végez).Eddig azt próbáltam magamban erőltetni hogy ez engem egyáltalán nem zavar,de most kicsit úgy érzem hogy talán mégis...meg hogy ez később talán még probléma lehet...meg még az is zavar hogy nagyon hanyag a környezetével és az egészségével szemben...vastagon áll náluk otthon a por mindenhol,a törölközők dzsuvásak,a mikró,hűtő kajamaradékos,a mosogató mellett penészes,a szőnyegek szintén nagyon koszosak,meg a fürdőszoba is förtelmesen néz ki...mondjuk 3an laknak együtt férfiak(az apjával és az öccsével él) és hármojuk közül talán még ő az egyetlen aki tesz ott valamit a környezetért,de az a fő bajom,hogy nagyrészt őt is hidegen hagyják ezek...az egészségen meg azt értem hogy ameddig nincsen valami nagyon komoly baja nem hajlandó semmilyen orvoshoz menni...mondjuk fél is tőlük(különösen a fogorvostól,attól retteg)de könyörgöm nagyon durván lyukasak a hátsóbb fogai,és hiába magyarázom hogy előbb-utóbb úgyis muszáj lesz elmennie,mert visítani fog,olyan fájdalmai lesznek,de akkor már nagyon késő lesz,most még viszonylag jól megúszná a dolgot,de egyszerűen retteg,konkrétan remeg ha szóbahozom a témát,vagy nagyon ideges lesz...meg vérnyomás bajai is voltak régebben,2 éve nyáron majdnem elájult annyira rosszul volt(tényleg nem sok kellett hozzá) de nem volt hajlandó orvoshoz menni,mert azt mondja jól van...issza naponta a kávékat meg azt a szar energia italt is hiába szólok...meg még az is ahogy felnevelték...sosem nyaraltak,nem tartottak születés- és névnapot valamint karácsonyt sem igazán,maximum annyi volt a karácsony(még most is az) hogy csinálnak sok rántott halat krumplisalátával és ennyi...se díszek,se fa,se hangulat,semmi...így nehéz kicsit rávezetnem arra hogy hogyan működnek ezek,mert ő feleslegesnek érzi ezeket(pl minek ajándék?majd megveszem én ami kell nekem stb)...mindezek ellenére ő nagyon jó ember,ha nem a legjólelkűbb akkor semmi...mindenkinek mindenben segít első szóra,és nem vár érte viszonzást...polgárőrködik sokat,rendőrökkel is kijár járőrözni(ha valaki nem tudná ez teljesen önkéntes munka) oldalakon keresztül dícsérhetném,de gondolom nincs sok időtök :D mindenesetre én vagyok a világ legboldogabb embere mellette,folyton dícsér,nagyon szeret engem,folyton velem lenne,mindent megtesz azért hogy boldoggá tegyen,sosem néz más nő felé sem,nem dohányzik,nem iszik,szóval a világ legtökéletesebb barátja...tudom hogy az életét is feláldozná értem ha arról van szó,mert annyira szeret engem,és én is hasonlóan érzek...csak nem tudom...ezek a dolgok nem lesznek a későbbi életünk során zavaróak?ne foglalkozzak velük,majd összecsiszolódunk? egyébként ő 25 éves én 18 és 1,5 éve vagyunk együtt...más azt kérdezi hogy nem érzem-e soknak a korkülönbséget,de az imént leírtakból szerintem érthető,hogy nem érzem azt hogy mennyivel érettebb lenne nálam,sőtt...

2014. szept. 30. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Az elején ahogy elkezdtem olvasni a történeted, azt akartam írni, hogy már éreztem én is ezt, és sztem el kéne hagynod, mert egy idő után még nagyobb "űr fog tátongani köztetek"...DEEEEEEEE nem. A ti helyzetetek teljesen más, mint az enyém volt.


A barátodról amit írtál....rendesen elkezdtem sajnálni. Elképzeltem milyen lehet. Valószínű azért van náluk kosz, mivel 3 férfi lakik együtt. Addig jó a helyzet, amíg a büdös zokni nem mászik át egyik sarokból a másikba. :) Anyukája nem él? Vagy miért csak hárman laknak együtt?


A másik dolog...Szerintem a barátod megütötte a főnyereményt, hogy megismert Téged. Szerintem tök korrekt a hozzáállásod az egészhez. A mai gy.kér fiatalok nagy része szóba se állna vele.

Attól, mert valaki nem kacsalábon forgó várban lakik, nem pénzelik a szülei, nem raknak a segge alá autót még lehet jó ember. És ezt Te látod is benne. Én biztos nem hagynám el. Próbálnám kicsit "alakítani", de csak azért, hogy neki/nekünk jobb legyen. Pl kitakarítanék náluk. Biztos jól esne az apósjelöltnek is a segítség. Vagy épp karácsonykor egy kis közös főzőcskézés a családdal. Tuti megmondanám neki, hogy állítsunk fát és az én kedvemért segítsen nekem díszíteni, mert nekem nagy örömet okozna ha vele díszíthetnék fát.:) Ha szeret, tuti belemegy.


Ő egy tipikus rossz tanuló, de jó ember. Örülnék, ha ilyen fiút/férfit találnék. Ki a sz.rt érdekel, hogy hány iskolája van, ha szeret és én is őt?! Lehet, hogy buta a művészetekhez, vagy nem érdekli a sport....na és....biztos van olyan dolog amit szeret. Általában ezek a típusú férfiak ezermesterek...Mindenhez értenek. Lehet nem fog veled másodfokú egyenleteket oldani, de ha valami elromlik otthon biztos, hogy megtudja csinálni.


Én inkább a korkülönbség miatt aggódnék kicsit. Lehet, hogy Te még nem érted úgy ki magad, mint Ő. Bár franc se tudja...Én is csak pár emberrel voltam (egy kezemen megtudom számolni és nem is kell hozzá mind az öt ujjam, hogy hánnyal), de ha találnék egy olyan fiút aki tetszik, beleszeretek és ő is engem, akkor nem vágynék arra, hogy mással legyek. Egyénfüggő.


Összességében én nem hagynám el őt, sőt nem is gondolkoznék a szakításon, ha a Te helyedben lennék. Remélem jól döntesz. Sok sikert nektek az életben. :-)


25L

2014. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

*hogy Te még nem érted úgy ki magad, mint Ő.....


Ez helyesen: hogy Te még nem ÉLTED úgy ki magad, mint Ő

2014. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Végigolvastam.


Ilyenkor ütközik ki, mennyi problémát szül az emberek általános hozzáállása és félelme az egyedülléttől.

Ha valakivel ilyen szinten nincsen meg a közös érdeklődés és ízlésbeli összhang, akkor mégis minek erőltetitek?


Mikor kanos kiskamaszok bármelyik lánnyal összejönnének, vagy első látásra "szerelmet" hisznek az erekciójuk mögé, azt még valahol érteni, megelégednek a puszta külsővel. De te lány vagy, méghozzá a leírtakból úgy szűrném le, kimondottan értelmes.


Hiába kedves, és hiába lenne alapvetően jó ember, ettől még nem lesz tökéletes partner számodra ha ennyire nincsen meg a közös hullámhossz. Egy párkapcsolatban ennél ezerszer több kell. Mindaz amit leírtál, egy az egyben a közös nevező, a kölcsönös megbeszélés lehetőségének teljes hiánya.


26/F

2014. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

El sem hiszed mennyire megörültem a válaszodnak,nagyon jól esett és megnyugtatott,pont erre volt szükségem.Véletlenül sem gondolnék olyanra hogy véget vessek a kapcsolatunknak,hiszen nagyon fontos ő nekem és én is neki,mint azt leírtam :)

Egyébként azért nem él velük az anyja mert elváltak az apujával...

Nagyon köszönöm a választ :-)

2014. szept. 30. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :)Örülök, hogy manapság vannak még normális csajok...


Egy hatalmas kalappal nektek! : )

2014. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy meg lepontoztak :D Szerintem aki lepontoz, meg aki azt írja, hogy "nem illetek össze" szimplán irigy. Amíg két ember kitart egymás mellett tűzön vizen át és szeretik egymást, addig semmiféle probléma nem lehet. :) (Első voltam)
2014. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Először dühös lettem és nagyon nem értettem veled egyet. De aztán eszembe jutott amit az első válaszoló írt: "A mai gy.kér fiatalok nagy része szóba se állna vele.

Attól, mert valaki nem kacsalábon forgó várban lakik, nem pénzelik a szülei, nem raknak a segge alá autót még lehet jó ember. És ezt Te látod is benne. Én biztos nem hagynám el."

Szerintem te is így vélekedsz erről...nem igazán értheted hogy miről is beszélek éppen ezért...mert te szóba sem állnál egy ilyen "senki"vel...átgondolva lehet hogy neked is igazad van valahol...hiszen tényleg nem egyezik az érdeklődésünk,és bennem is volt valami félelem ezzel kapcsolatban...de azzal nem értek egyet,hogy azért lennék elvakulva,mert még fiatal vagyok és félek a magánytól...bár igen,félek hogy egyszer elvesztem őt,éppen ezért írtam ezt a kérdést,mert félek ettől...mert nem akarom őt megváltaztotni,mert nekem ő így kell,és tanácsot akartam kérni,hogy hogy lehetne áthidalni ezeket a problémákat...mindenesetre köszönöm a te véleményedet is :)

2014. szept. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!