Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy féltékeny vagyok ha a barátomat átöleli egy másik lány, vagy csak hozzáér, de ha velem csinálják ezt akkor meg nem értem hogy miért féltékeny emiatt a barátom? :D

Figyelt kérdés
Mármint vannak fiú barátaim akik csak úgy spontán megölelnek néha, meg elég közvetlenek. Nem szeretem ha a barátom emiatt problémázik, de ha vele csinálják ugyanezt a lány ismerősei, akkor meg én meg rögtön problémázok rajta?
2010. jan. 24. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2010. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kérdés alapján joggal nézhettek 13-14 éves kis libának, de 19 vagyok. :P

Elég hülyén tettem fel a kérdést, most megpróbálom máshogy megfogalmazni.

Akár általánosságban is kérdezhettem volna hogy miért van az hogy ha másik csinálja akkor baj, ha mi csináljuk akkor nem? Vagyis miért vagyunk ilyen önzőek? Például, ha sétálunk az utcán és a barátom megnéz egy lány, akkor sétrődve kérdezem meg hogy minek nézte, és tisztára féltékeny vagyok, de ha én nézek meg egy fiút, és ő von kérdőre akkor meg értetlenkedek hogy mi baja van.

2010. jan. 24. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ezek alapján azt mondanám, hogy elég érettlen vagy még, hiányzik az empátia belőled. nem rosszból és nem oltásból írom, de szerintem még érned kell =) én is 19 vagyok, 1 éve van párom, eleinte énis ferde szemmel néztem az ilyesmit, de szerencsére pont előtte volt egy betegesen féltékeny párom, így hamar megértettem, hogy ha 1 lányra azt mondja h barát és áthívja, vagy átmegy hozzá a lány, mert szarul van, akkor az úgy is van, hisz én is így viselkedek fiú barátaimmal. a jó nőket meg pasikat közösen szoktuk osztályozni, h "ki jöhetne harmadiknak":D
2010. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
háát szerintem ez csak a férfiak egoizmusa ,ezzel eljátszák és azt probálják mutatni ,hoyg mident megtehetnek te viszont nem és ha te cisnálod ezt megőrülnek...valahogy értesd emg vele hoyg enm csak ő létezik
2010. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem az a bajom, hogy ő nem féltékeny, vagy legalábbis nem mutatja ki, ezért gondolom azt sokszor, h nem is szeret, közömbös, mer ha szeretne, biztos éfltékeny lenne. Közbe meg csak nem meri beismerni hogy az, mer nem akar hisztizni, hátha amiatt akadok ki. Meg mivel én féltékeny tipus vagyok, látszik rajtam, hogy szeretem, szeirntem be van biztosítva nálam, és ezért bízik bennem, nála alapból van bzalom, és ha elrontom, akkor kételkedik, és ezért nem hisztizik, nem akarja veszekedéssel elrontani a kapcsinkat, csak élvezni, alaptalanul előre sose idegeskedik, inkább a kételkedésem miatt ideges, h besokallok és azér hagyom ott, méghozzá alaptalanul, nem azért, hogy én lépek le mással. Ezért szeretném féltékennyé tenni, de csak annyira amennyire kell :)

minden ember más, a pasik is mások mint mi :)

lehet büszkeség, rossz tapasztalat

2010. okt. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!