Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könyörögtem neki, agyára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörögtem neki, agyára mentem, azzal hogy találkozzunk. Nem mérges, de mégis mivel tudnám úgy kiengesztelni a barátomat, hogy utána elfelejtse, hogy mekkora hisztis lány vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szexre gondoltam, hanem például kedves szavak neki, ami nem gázul kimagyarázó. Ölelés vagy puszi csók, de tényleg nem szexuális dologra gondoltam. Csak sima szerelmes dologra amit akár utcán is megcsinálhatnék vele :) Fiúk titeket hogyan engesztelt ki akár szóban a barátnőtök úgy, hogy az nagyon jól esett? :) Olyan megmosolyogtatós dologra gondolok. Tudom sok a feltétel de remélem lesz válasz.
2011. márc. 23. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Küld el neki:



[link]

2011. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a képet, de ő nem szereti az ilyen cukiságokat annyira :) inkább keményfiú típus xd :) inkább szóba való dologra gondoltam.
2011. márc. 23. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Adj neki teret. Abból volt a probléma, hogy ott lógtál a nyakán, most meg azzal akarod kiengesztelni, hogy továbbra is a nyakára mászol?
2011. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz :/
2011. márc. 23. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mennyire jó egy kapcsolat, azt senki sem szereti, ha nem hagyják élni.

Mindenki más, de ha nagyon rám tapadnak, vagy felb asszák az agyamat, az a legjobb, ha egy ideig békén hagynak.

2011. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor megpróbálom :/
2011. márc. 24. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!