Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja ha a haverjával beszélgetek? Miért?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal van barátnője 5éve de pár hete összejárogatunk.Nagyon jó vele a szex és emberileg is tetszik.Nagyon az esetem és én is tetszem nagyon neki.Pár nappal ezelőtt össze futottunk az utcán és vele volt egy haverja.Beszélgettem a sráccal és ő próbált mindig valamivel közbe szólni.Nagyon meglepődtem rajta.Miért csinálta ezt?amikor köztünk csak szex van elméletben
2014. okt. 18. 09:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
"...van barátnője 5éve de pár hete összejárogatunk." Itt hagytam abba az olvasást. :)
2014. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
te rłb@nc
2014. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
A srác 5 éve jár egy csajjal, de veled kefélget? Ez se normális. És még féltékeny arra ha beszélgetsz más sráccal tehát már érez irántad valamit, és közben van barátnője.
2014. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
ri**anc veszély :D
2014. okt. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
62%
A kis k*rv@
2014. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak megjegyzem nem én voltam aki kezdeményezte a dolgot.de inkább a kérdésre koncentráljunk h miért viselkedett igy a srác
2014. okt. 18. 09:49
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"van barátnője 5éve de pár hete összejárogatunk"

"emberileg is tetszik"

"Nagyon az esetem"


zsák a foltját :) remélem a másik lányt elhagyja, ő rájön mekkora egy patkány volt ez a pasi, összejön veled a pasi és téged is megcsal és HAPPY END!

2014. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
ja és, hogy a kérdésre is válaszoljak, azért mert nem akarja, hogy megtudja a haverja, te egy r1b4nc vagy ő meg egy patkány...
2014. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Tejesen mindegy, hogy ki kezdeményez. Ha lenne pasid, akiért odavagy, de megcsal egy másik lánnyal, mert a lány kezdeményezett, akkor onnantól kezdve minden oké?

K_rva vagy.

2014. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Egyszer találkoztam a barátnőjével is mivel nemrég csöppentem ebbe a baráti társaságba és én úgy láttam h egyébként jól elvannak

Ezért se értettem a srác viselkedését

2014. okt. 18. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!