Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek ha a barátotok bevallaná, hogy nem bízott bennetek, és belenézett az üzeneteitekbe?

Figyelt kérdés

Fontos tudni hogy eléggé féltékeny típus vagyok. A barátnőmnek előttem tetszett a legjobb barátom, és mióta összejöttünk, féltékeny vagyok rá. Tudtam, hogy szoktak beszélgetni. Egy adandó alkalommal, a barátom telefonjában megnéztem az üzeneteiket amiket váltottak egymással. Persze semmit nem találtam, és most rettenetesen szarul érzem magam a solog miatt, és úgy érzem ezt el kellene mondanom neki, és bocsánatot kellene kérnem.


Lányok, ti hogyan reagálnátok erre?

17/F



2014. okt. 19. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mivel nálam a bizalom a legfontosabb egy kapvsolatban nem örülnék neki. Ezek után már én sem bíznék benne, minden megváltazna. Szakítás lenne nálam egy ilyenből...

18/L

2014. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát a helyében én nagyon kiakadnék, mert utálom, ha a személyes cuccaim között turkálnak/olvassák az üzeneteim, még akkor is ha nincs semmi rejtegetni valóm, de semmi közük nincs hozzá meg csalódnék benned mert ez azt jelenti hogy nincs meg a bizalom, és az minden kapcsolat alapja


egyrészről el kéne mondanod mert fontos az őszinteség, és ha nagyon nyomaszt a dolog akkor jobb ha elmondod


de ha nem mondod el neki az se akkora baj szerintem, mert ez nem egy nagyon durva dolog, és legalább te is megnyugodhatsz hogy nincs semmi amimért aggódnod kéne, ő sem akad ki, és ha csak el nem szólod magad nem tudja meg


a lényeg, hogy szerintem azért nem lesz vége a kapcsolatotoknak ha megtudja, és ha ügyesen mondod el neki akkor lehet hogy még értékeli is az őszinteségedet


ez már a te döntésed, de én elmondanám


sok sikert ;)

2014. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne mond el.
2014. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy mond, vagy ne mond! Hanem hogy hogyan tehettél ilyet, meg akarsz e változni. Ha nem bizól bennük miért vagy a lánnyal?

És ha itt pozitiv válaszokat kapsz, nem esik bántódásod, akkor elmondod?

Vald be! Szórj hamut a fejedre! Csak őszinte legyen ez!

Mert előbb utóbb rájön! És akkor az a mentséged se lesz, higy legalább őszinte vagy!

Egy párkapcsilatban is van az embernek magánszférája.

Te mit csinálnál a lánnyal, ha rajtakapnád kutakodáson a dolgaidban?

Nálam ha elmondod lenne még egy esélyed, ha én jövök rá, semmi esélyed!

2014. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy elmondom mert hatalmas lelkiismeretfurdalásom van. Undorodom magamtól :c
2014. okt. 19. 08:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem undorodni kell! Nem kell túlzásokba esni! Csak ülj le, és gondold át egy kicsit a kapcsolatotokat lánnyal, baráttal!
2014. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát azért elég undorító, hogy a másik magánéletében turkál, csak mert féltékeny..: D
2014. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megkérném, hogy legközelebb szóljon és megmutatom magamtól az üzeneteimet, ne a hátam mögött kutakodjon. Nem akadnék ki, 1-2 alkalommal belefér az ilyesmi (ha megkér), ha állandóan ellenőrizni akarna, az már kicsit fárasztó lehet egy idő után.
2014. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak tudod ez úgy működik, hogy mutatod 1x-2x. Azután a vége, hogy mutasd meg!

A kisujjal kezdődik, a karral végződik!

2014. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak amiatt zavarna mert nem bízik bennem, maga az, hogy elolvasná az üzeneteimet nem. Kicsit meg tudnám érteni a viselkedését, ha ezt csinálná a párom, mert nekem se tetszene ha egy olyan lánnyal beszélgetne aki tetszett neki régebben.

20/L

2014. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!