Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most bejövök neki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most bejövök neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Annyira kiszámíthatatlan fiúról van szó hogy már teljesen elbizonytalanított. egyszer meggyőződtem róla hogy nem szeret sőt hogy kifejezetten nem bírja a társaságom. azután megint azt hittem hogy szeret, azután megint nem, aztán újból igen és most megint nem. Nem bámul úgy mint ahogy általában, úgy beszél velem mintha csak azért lennék hogy szekálhasson amikor persze régebben maximálisan meggyőződtünk róla a barátnőimmel hogy szerelmes belém mert akkor még ölelgetett, jött velem mindenhova, bámult stb. stb..na de ezek csak töredékek az egész történetből viszont most fogalmam sincs miért csinálja ez vagy h szeret-e még egyáltalán vagy elsősorban hogy szeretett-e valaha.

2014. okt. 19. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
bejössz, kimész, amit akarsz hogyha akarsz segget vakarsz.
2014. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké.akkor kijavítom. "Akkor most szerelmes belém vagy nem?"
2014. okt. 19. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá...
2014. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kédezz rà max azt mondja "ha akartam volna tőled vmit màr rég elhìvtalak volna randira"
2014. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
14 leszek.de miért?
2014. okt. 19. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!