Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú edzésen kb. fél éve ismerem. párszor beszéltünk de csak az edzéssel kapcsolatban. Aztán egyszer segített nekem ahol megfogta a kezem hogy kijavítson de szerintem nem feltétlen kellett volna olyan sokszor megfognia a kezem. Volt egy kertiparty ahol pingpongoztunk meg beszéltünk és aztán jött a nyár amikor nem beszéltünk Most szeptemberbe újra találkoztunk de az első edzésen nem köszönt és ahogy meglátott, nem is nézett rám többször aztán meg többször hosszan is. Utána az egyik edzésen előreengedett meg többször rámnézett de én nem mert döntse el h mit szeretne tőlem égül végül párszor egymásra néztünk és most tökre össze vagyok zavarodva.

mit csináljatok? előre is köszi a válaszokat!:)


2014. okt. 10. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
vót má ez
2014. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2014. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1.: milyen "szépen" fejezted ki magad esetleg egy normális választ is tudsz adni?
2014. okt. 10. 20:53
 4/9 anonim válasza:
Lehet, hogy bejössz neki. De majd kiderül.
2014. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki. ha neked tetszik akkor valld be neki.
2014. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat,sokat segítettetek:) mindenkinek ment a zöld kéz
2014. okt. 10. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:
köszi édes
2014. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Amúgy ha még beszélgettek és még többet ismerkedtek akkor valószínû, hogy nagyobb hatalma lesz a szimpátiának. Amikor volt barátnôm egyszer adtam neki egy kis csomagot melyben ajándékok voltak (mindezt Valentin napkor). Másnap odajött hozzám és arcon puszilt, akkor úgy elpirultam, hogy utána valamiért egész nap nem mertem a szemébe nézni. Utána ez feloldódott. A fiúk ilyen kiszámíthatatlanak.


#4.-es voltam. 13/F

2014. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi volt végül?
2014. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!