Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak, honnan tudjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak, honnan tudjam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult helyzet.. nem azt kérem hogy más mondja meg mit csináljak, csak az érdekel, kívülről szemlélve, szerintetek, mit kéne tennem?


Van egy vőlegényem. 4 éve vagyunk együtt. Nagyjából januárban kezdődött hogy kezdtem úgy érezni hogy már nem foglalkozik velem úgy, ahogy szeretném, egyre többet veszekedtünk, stb. De szakítani még soha nem akartam. Eddig.


Ugyanis májusban kezdtem dolgozni a jelenlegi helyemen, ahol találkoztam egy velem egy idős sráccal. Unalmunkban kezdtünk beszélgetni, egyre jobban megismerni egymást. Beleszerettem. És ő is. Múlthéten választanom kellett. Vele megszakadt minden kapcsolatom, a munkahelyen áthelyezték, így napi 5-10 percnél többet nem találkozunk. A vőlegényemmel maradtam, akivel 16éves korom óta együtt vagyok.. Ő az első párom.. Megegyeztünk hogy helyrehozzuk a dolgokat. De...


Nagyon hiányzik az a srác.. csókon kívül más nem történt, de hiányzik, a hangja is, ahogy rámnéz, minden.. Nyugodtabb voltam ha ott volt, jobb volt a kedvem, mindenen nevettünk.. Most meg rendszeresen sírnom kell, álandóan rá gondolok, hiába próbálom lefoglalni magam.. sokszor úgy érzem nem bírom tovább, szakítok, eldobok mindent, az egész életemet, de vele akarok lenni.. aztán valahogy sose teszem meg.. nem értem, miért. Próbálok választ keresni magamban arra, hogy szerelem tart-e még a párom mellett, vagy csak megszokás.. de nem találom.. abban vagyok csak biztos, hogy teljesen belezúgtam abba a srácba.. és hogy más vagyok mellette..


szerintetek mit kéne tennem? talán még nincs késő megváltoztatni a döntésemet.. megéri egyáltalán a párom mellett maradni? vagy ha ez megtörtént, amolyan jel, hogy nem őt kerestem, hanem valaki más lesz a "nagy ő" (ha egyáltalán létezik olyan..) ?


nem kérem hogy mondjátok meg mit csináljak, csak hogy kívülről nézve, az egész helyzetet, ti hogy látjátok, mit kéne tennem..? köszönöm előre is a normális válaszokat.


20/L


2014. okt. 20. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

"Van egy vőlegényem. 4 éve vagyunk együtt"

inkább vele hozd rendbe a dolgokat...attól mert kicsit rosszul mennek a dolgok a könnyebb utat választanád???

és a másik srác mellett meddig maradnál meg? ő kapna 4 évet, vagy előbb lenne vége?


a te boldogságod a te döntésed...csak meg ne bánd utólag...

2014. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sajnos már a saját káromon megtanultam, hogy szerelmi ügyekben mindig a szívre kell hallgatni. Én is voltam hasonló helyzetben, akkor az eszemre hallgattam, a szerelmet elengedtem, és maradtam a kis biztonságos nyugodt kapcsolatomban. GOndolom sejted mi történt, megbántam a döntést, és még évek múlva sem tudtam elfeledni azt a bizonyos illetőt.

Én azt mondom neked, hogy inkább vágj bele vele, válaszd a szerelmet, mert ha nem igy teszel nagy az esélye, hogy megbánod majd. Én nem hiszek a véletlenben, szerintem a sors keze amikor 1-1 ilyen fontosabb, életünket meghatározó személlyel találkozunk. Csak sokszor félünk észrevenni, félünk nagyot lépni. Pedig a boldogság egy karnyújtásnyira van, és egy nehezebb meg nem tett lépés miatt szenvedhetünk éveket.

2014. okt. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

augusztus vége óta gondolkozok ezen.. és úgy döntöttem megpróbálom helyrehozni a kapcsolatomat.. dee.. nagyon hiányzik az a srác.. mielőtt ez a döntés megszületett, volt egy olyan, hogy párom elkezdett pakolni, hogy majd költözik. lezártuk. elmentem ehhez a sráchoz.. vele voltam fél délután, és valahogy nem tudtam foglalkozni vele hogy párom pakol.. aztán hazajöttem és nem bírtam elengedni..


de így hogy párommal maradtam, ha vele vagyok is hiányzik az a másik srác.. nem tudok már tisztán gondolkodni..


szívre hallgatni.. hmm.. nyom a mellkasom ha a másik srácot meglátom, és bele gondolok, hogy nem fog odajönni, nem fogunk beszélni, nem fog írni sem.. és megölelni sem.. erre hallgassak?

2014. okt. 20. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!