Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot/harcművész...

Milyen küzdősportot/harcművészetet válasszak, ha elsősorban hobbi, mozgás céljából tanulnám, de ha esetleg arra kerülne a sor, meg is tudjam védeni magam?

Figyelt kérdés
Lány vagyok egyébként. Ázsiaiakat nem szeretnék, légyszi ne szóljatok le, megvan az oka, miért nem. Tegnap rákerestem pár ilyen küzdősportra, harcművészetre, de nem tudom, melyik lenne a legmegfelelőbb nekem. Légyszi, írjon valaki olyan, aki ért az ilyesmihez. Budapesten lenne jó tanulni. Köszönöm előre!:)

2014. aug. 9. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Olyan küzdősportot/harcművészetet válassz, ami ad igazi harci értéket és még testedzésnek is kitűnő! Ilyen az ökölvívás, a thai box, a savate, a birkózás, a judo, a BJJ!

Lányoknak előszeretettel ajánlom a Kalit (Escrima, Arnis): ez megtanít a pusztakezes önvédelemre és a fegyveres harcra is, ráadásul még korrekt állóképességet is ad!

Az ilyen wing tsunhoz, meg krav magához hasonló parasztvakításokat kerüld el!



#USBORNE

2014. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ninjutsuzz, persze! Sőt, wing tsunozz!



#USBORNE

2014. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Minden képpen a karatét ajánlom, annak is a shotokan stílusát
2014. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!