Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan férfinál aki gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfinál aki gyakran váltogatja a barátnőit, hogy érhetem el, csak engem akarjon komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van olyan szerencséd, hogy kiszemel magának és elkezd csábítgatni,akkor szépen megmondod neki, hogy komoly szándék hiányában ne is reménykedjen.
2014. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hogy a te szavaidal eljek a "kiszemeles" megtortent! csak nem tudom mit csinaljak,hogy ne enis CSAK EGY LEGYEK A SOK noi kozul..
2014. okt. 20. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:

[általánosítás be]


Kedvesem!

A magadfajta lányok mind ugyan úgy járnak!

Megtetszik nekik a rosszfiú, aztán majd "értem megváltozik", meg "majd én megváltoztatom" hozzáállással azt hiszitek, hogy majd pont miattatok megváltozik, majd egy jó nagy pofára esés után rájöttök, hogy ez nem így megy többnyire. :)


Én szóltam...


(De mivel a te típusod pont ezekre a fajtákra bukik, ezért hiába, a hibádból sem biztos, hogy tanulsz.)


[/általánosítás ki]

2014. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Viselkedj másképp, mint a többi lány! Ne add magad könnyen! De sajnos erre nincsen tuti recept.. Ha nem akar megkomolyodni, nem fog! Az én mostani barátom előttem csak lefeküdt a nőkkel és soha nem volt komoly kapcsolata. Velem már egy éve együtt van. :-)
2014. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne add magad könnyen.

Tényleg. Légy nehezen meghódítható, és ha már összejöttetek akkor se bújj ágyba vele rögtön. Teljen el pár hét, netán 1-2 hónap, míg megtörténik. De addig is tegyen érted. Ha nem tesz akkor bukta, de legalább nem lettél egy a sok közül neki.

2014. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha engeded, hogy próbálkozzon, kitartóan fog, de te sem leszel több mint az eddigi numerái, ugyan úgy végzed majd.
2014. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy nem mindegy miért váltogatja a barátnőit. Nyilván azzal tudsz kezdeni valamit, akinek egyáltalán lenne igénye komoly kapcsolatra, akinek az az életcélja, hogy körbedugja a fél országot és a háta közepére se kívánja a komoly kapcsolatot, azzal nem.


#3-nak annyiban igaza van, hogy mi, nők akkor kezdünk meghülyülni, görcsölni, kifordulni önmagunkból, amikor ilyen pasi projektbe kezdünk.


Az emberek egyéniek, szóval tuti recept az nincs, csak általánosítások "ne légy olyan, mint a többi lány!" "ne add magad könnyen!" stb. Nagy általánosságban elmondható, hogy a pasasok (a nőcsábászok főképp) az egészséges lelkületű, magabiztos, független nőket kedvelik, akik a helyükön tudják őket kezelni. Plusz pont, ha:

- jól érzed magad vele, de ugyanolyan jól érzed magad nélküle is

- jól kommunikálsz, ha kell 3 tőmondatban össze tudod foglalni mi a gondod

- nem hisztizel, nem sértődsz

- bírod humorral az összes hülyeségeit (hidd el, lesz)

- attól, hogy nem adod magad könnyen, még nem leszel fap!na, lehet azzal a pasassal éreztetni, hogy vonzódsz hozzá, csak épp nem mégy fel hozzá a 3. randin, sőt, ha lehet, még a vízszintes felületeket is kerüld! ;)


Az a baj, hogy ha már eljutottál arra a pontra, hogy anonim fórumon kérj tuti receptet, akkor túlgörcsölöd a dolgot.

2014. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül beléd szeret.
2014. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!