Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, akik 25 év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik 25 év alatt vannak. Van esélye nálatok komoly kapcsolatra vágyó 33 éves pasinak?

Figyelt kérdés
Privátba is írhattok.

2014. szept. 3. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sportos, okos, humoros.
2014. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ám, sőt. 20 vagyok, 38 éves a párom. 33-35 a minimum korhatár, alatta nem ismerkedek, bár most egyébként sem, elég komolynak tűnik a jelenlegi.
2014. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem, amikor ismerkedtem 24 évesen nem volt esélye egy 33 évesnek, most sem lenne 28 évesen. A fiatalabb pasik jönnek be. Nekem túl "öregnek" tűnt akkor is és most is egy 30-as pasi. Bár már nem ismerkedek...:)
2014. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Okos, sportos, humoros... gazdag kimaradt.

Csak nem látod át a dolgokat.Ha valaki okos (és nem valami gazdasági vagy bölcsész szakot végzett) akkor nem igazán van ideje arra hogy sportoljon.

2014. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán van esély komoly kapcsolatra. Párom 32 éves én 24 vagyok. Ettöl jobb kapcsolatot nem is kivánhatnák.
2014. szept. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen van persze!
2014. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!