Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmtől tegnap akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmtől tegnap akkora pofont kaptam hogy sirtam, ez ciki?

Figyelt kérdés
nem azért sirtam mert annyira fájt, hanem azért mert lerepült a szemüvegem a fejemről és összetört, és nincs most pénzem másikra, a barátnőmnek sincs rá pénze, de ha lenne neki se fizetné ki szerintem, mit tegyek?

2014. okt. 20. 10:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Ragasztasd meg a barátnőddel
2014. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem soha többé ne állj szóba a csajjal. Te meg legyél kicsit férfibb..
2014. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Szemüveg nélkül hogy tudsz netezni? Annyira akkor nem vagy vaksi hogy ha ezt meg tudtad írni! Amúgy semmit nem tudsz tenni biztos meg érdemelted!
2014. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Vágd orrba, hogy essen hanyatt, mégis milyen dolog az, hogy csak úgy összetöri a szemüvegedet, szándékosan ?
2014. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha lenne neki se fizetné ki? Szedd össze magad! Mi a fenét képzel magáról? Igenis sajnálja már, ha neked ekkora problémát okozott!
2014. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Ja mindjárt sajnáljuk a kisfiút mert szájba verte egy csaj? De miért is? Lehet hogy meg érdemelte nem!? Az nem derül ki hogy miért kapott? De ha mégis meg érdemelte akkor a csaj miért fizesse ki? Akkor meg örülj hogy nem tököd rúgta szét
2014. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Egy nő csak egyszer vágna pofon az életben.

Kizárt, hogy még egyszer szóba állok vele.

Ha a párom tenné ezt azt hiszem biztos lennék benne, hogy rossz nőt vettem el. Válóok.


Én nem ütök nőket. De ugyanezt elvárom tőle is. Nem kisfiú vagyok a fenébe is. Innentől fel is út le is út.

2014. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
én is szemüveges vagyok (bár én csaj).nekünk ez a SZEMÜNK!igenis neki kéne megfizetni!ha csináltál valamit,ami miatt megérdemelted a pofont,akkor vágjon pofon lejjebb az állad felé!én is pofoztam már meg szemüvegest,de mivel én is ugye az vagyok,vigyáztam hogy ekkora kárt ne okozzak!nem két fillér!
2014. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért is vágott pofán? Azt bezzeg nem írod le kicsipincsi. Szerintem megérdemelted.
2014. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

# 6


"De ha mégis meg érdemelte akkor a csaj miért fizesse ki? Akkor meg örülj hogy nem tököd rúgta szét."


Úgy látom, a te önuralmadon és konfliktuskezelő képességeiden is lenne bőven mit fejleszteni.


Úgy mégis milyen élethelyzetet tudsz elképzelni a jogos önvédelmen kívül, amikor szerinted elfogadható a pofozkodás, és az, hogy a másiknak több tízezer forintos kárt okozva tönkretegyük a szemüvegét, vagy pláne "tökön rúgjuk"?


Nő létemre úgy gondolom, hogy aki ilyet tesz - visszaélve azzal, hogy egy férfi nagyon nem szívesen üt meg egy nőt, még akkor sem, ha a nő folyamodik fizikai erőszakhoz - megérdemelné, hogy ilyenkor lekeverjenek neki egy pofont.


"a barátnőmnek sincs rá pénze, de ha lenne neki se fizetné ki szerintem, mit tegyek?"


A helyedben megmondanám neki, hogy akkor kezdje el rá a pénzt gyűjteni. De ha magától nem érzi, hogy a bocsánatkérésen kívül tartozik ezzel, akkor szerintem elég komoly gond van az erkölcsi értékrendjével.

2014. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!