Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány létemre ciki megkérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre ciki megkérdezni egy osztálytársam haverjától hogy van e a srácnak barátnője?

Figyelt kérdés

Mindketten osztálytársaim tehát ezek után is minden nap találkozni fogunk és nem szeretném hogy cikizzenek. Nagyon tetszik a pasi és elvileg nincs barátnője de sose tudni biztosra, meg igy ha visszamondja a haverja neki talán lép felém, mert sztem tetszek neki, csak nem mer közeledni....

21/L


2014. okt. 6. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Hajrá! :)
2014. okt. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem ciki.
2014. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha 21 éves vagy, szerintem az nem az a pont, ahol "cikiznek"... -_-'


Egy normális korodbéli tudja kezelni a helyzetet, akár tetszel neki, akár nem. Egyszerűbb egyenesen megmondani neki! Akkor nem az jön len, hogy nem tudsz még ennyit sem kinyögni és tekervényes módon trükközöl! Én tuti nem lépnék feléd a kiszemelt helyében, csak mert indirekt módon megtudom! Ha nem tőled hallom, nem veszem komolyan. Ilyen egyszerű!


23/F

2014. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha neki mondom nem csak magamat de őt is kellemetlen helyzetbe hozom, ha akar vmit és tudja h tetszik nekem tuti lép majd, csak ő elég félénk srác.
2014. okt. 6. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne vedd készpénznek, hogy lépni fog...
2014. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De bárhogy is, ez az indirekt közelítés nem jó. Én pl nem venném komolyan, mert hát mi van ha XYZ "össze akar boronálni", közben nem is igaz? Ugye érted mire gondolok. Sokkal komolyabban vehető ha te mondod meg. Ha mást nem, írj egy cetlit, hogy itt és itt tali, ha érdekled és elmondod neki kettesben.


Persze a Te dolgod, de én nem tudnálak komolyan venni, ha még ennyit se tudsz megtenni. Nyilván fordított esetben én is így tennék félreértések elkerülése végett.

2014. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És mi van, ha a haverja nem mondja vissza?

Inkább közvetlenül neki mond el.

2014. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ha nem akarod így megmondani, vannak olyan dolgok, amiket én annak veszek, hogy bejövök neki mint pl.: mélyen a szemébe nézel és mosolyogsz, többször megérinted stb.

Előző voltam.

2014. okt. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!