Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit akar? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar? Valaki segítene kiigazodni rajta mert én már ezt nem értem.

Figyelt kérdés

A barátommal még csak pár hónapja vagyunk együtt, én úgy voltam vele hogy ráhagyom azt hogy milyen gyorsan haladjunk, hányszor találkozzunk egy héten, beszélgessünk-e esténként facen. Semmit sem akartam ráerőltetni.

Ő mindig akarta hogy talizzunk, nagyon gyorsan haladtunk, most meg azon panaszkodik hogy mindig itt van és nincs ideje másra. Ilyenkor mindig megbeszélem vele, hogy találkozhatunk kevesebbszer is, én nem fogok megsértődni nem telepszek rá, de erre mindig az a válasz hogy de ő jönni akar, én vagyok neki a legfontosabb, velem akar lenni. De akkor meg minek panaszkodik? Ha meg én mondom azt hogy jó akkor ma nem talizunk akkor meg érzem hogy szarul esik neki. Most akkor mit akar??

16l 15f


2014. okt. 20. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
elegge eretlen meg a fiu magyarazd el neki hogy mi a problema szepen
2014. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!