Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szokta a párját intimit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokta a párját intimitásra óvni menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy pl. nekem ha megvan akkor valamiért nem szeretem ha akkor fogdos vagy simogat a párom még ha csak a fenekemet is, és olyankor nadrágban is alszok - független attól hogy tél vagy nyár van - csak ő ezt nem szereti, most hagyjak fel ezekkel vagy mi?
2014. okt. 20. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm nem ilyen.
2014. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Értem, miről beszélsz, nálunk is ez van.

Még annyit szoktam kérni tőle, hogy olyankor ne nyisson rám kopogás nélkül, ha zuhanyozni megyek, nem vállalok felelősséget a látványért.

Teljesen megérti.

2014. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Részben az enyém is megérti, csak azért látom rajta hogy neki nem tetszik, és ez az ami zavar, de hátha megérti egyszer
2014. okt. 20. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi olyankor is szexelünk, szóval nekünk nem akadály :)
2014. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig összesen 1nvel éltem együtt, akinek ha meg volt akkor szintén érzékeny volt... De tudom hogy kell egy nőt viszonylag gyorsan felizgatni, így akarta folyton. És olyankor nagyobbakat élveznek a nők.
2014. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, fogdoshat akkor is bárhol és nem fogok emiatt beöltözni alváshoz sem.
2014. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En olyankor is szoktam a baratom kivanni,nalunk pont o az aki nem mindig vevo a verbeli harchoz.. :D de azert van amikor olyankor is egyutt vagyunk, a higeniara kell figyelni, na meg a tisztasagra. :)
2014. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél fel kertésznadrágot...
2014. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!