Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? (lent)

Figyelt kérdés

Igenis kell valaki, aki atombiztosan áll mögötted, és nem fél elkapni, ha épp esni készülnél. Aki nem kérdőjelezi meg a lépéseidet, még akkor sem, ha tudja, valami iszonyat nagy baromságot csinálsz. Bízik benned, és hisz abban, hogy még ebből is a legjobbat hozod ki. Ha meg a szakadék felé tartasz, egy laza mozdulattal visszaránt a karjai közé, megkímélve attól a fájdalomtól, amit ha egyedül lennél, biztosan megszenvedtél volna...

A lényeg az első pár sor. Tényleg az egy normális párkapcsolat alapja, hogy nem kérdőjelezzük meg a másik tettét, nem állítjuk meg, ha csak sejtjük, vagy akár tudjuk, hogy amit tenni készül nem jó? mert akkor én nem vagyok párkapcsolatba való. én úgy érzem, hogy ezt az elvakulatlanul szerelmes, de gondolkodásra képtelen emberek teszik. 19/f


2014. okt. 20. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Melette kell lenni,nem agyatlanul követni.
2014. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Ez az érzés általában az embereknél életük folyamán maximum 1x, ritkább esetben 2x jön.
2014. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mellette vagyok, de nem támogathatom mindenben.
2014. okt. 20. 21:48
 4/14 A kérdező kommentje:
2# miben tévedek? milyen érzés jön 2szer-3szor?
2014. okt. 20. 21:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Pedig támogathatod mindenben,az azt is szokta jelenteni hogy mellete vagy.
2014. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen ez a szerelem, szeretet, bizalom, kitartás és ki hogy hívja még.Ilyenek kell lennie egy igazi kapcsolatnak.És nem kell vele bukni de ha bukik ott kell lenni és vigasztalni.stb
2014. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
támogassam olyanban is, amiben tönkre is mehet? én úgy értem, hogy mellette vagyok, hogy, ha mondjuk orvoshoz kéne mennie, én elmegyek vele, vagy ha baja esik, ápolom. de ha egy hülyeségre készül, nem állok mellé, inkább megpróbálom megfékezni
2014. okt. 20. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen kell valaki! és az a valaki aki atombiztosan áll mögötted az nem a párod lesz soha (bármennyire szeretitek egymást), hanem te saját magad , amikor ezt eléred akkor a többi dolog is érvényesülhet. A párkapcsolat alapjairól hülyeség vitát nyizni, mert mindig más az alapja....legtöbbször leginkább tőled függ , hogy sikeres e lesz a kapcsolatod "sikeres" mármint életképes.
2014. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
minden ami közös (gyerek, család, háztartás, pénz, stb) abban támogatnod kell. És őt is, ha úgy hozza a sors ( betegség, egészség, életcélok, mérföldkövek, hobbi, stb). De ami ő és egy másik dolog (pl karrier, munka), abban csak bíztató szavakkal tudsz neki segíteni. Ha rosszat tesz, akkor viszont elmondani a véleményed. Ha lesz@@rja, akkor viszont hátrálni kell és hagyni hogy elkövesse a hibáit.
2014. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

van amikor nem kérdezünk, hanem egymásnak vetjük a hátunkat, és csináljuk kérdések nélkül.

És van amikor szólunk a másiknak, hogy ostobaságot fog csinálni. És arról lebeszéljük.

A kettő közötti különbség bizalom,intelligencia,bölcsesség kérdése csak.

Egyik véglet sem jó.

2014. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!