Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen emberről? Tudnátok tanácsolni nekem valamit? Vagy valakivel tudnék erről beszélni?

Figyelt kérdés

óval az úgy történt,hogy összejöttem egy fiúval akit tényleg nagyon szerettem,aztán egy hülyeségen összevesztünk,nagyon és olyanokat írt hogy "Tudod mit bameg megyek inkább,mert már úgy felbasztad az agyam hogy nem igaz" stb.

Később még én írtam rá hogy beszéljük meg a dolgot,ezalatt ő kibeszélt a legjobb barátommal.De kibékültünk

Hát elég jól voltunk,amíg hetekkel később rám írt hogy legyünk megint barátok,mert ezt nem így képzelte el.Vége lett.Megtudtam hogy azért szakított velem hogy az exével újra összejöjjön(még nincsenek együtt).Aztán a fiú olyanokat írt hogy amikor velem járt akkor üress szívvel mert nem igazán szeretett engem,pedig az előtt mondogatta hogyha elhagynám akkor öngyilkos lenne és amikor egyszer nagyon összevesztünk akkoris sírt.Annak a lánynak meg irogattja hogy őt senki nem érti meg,meg hogy ő a legrendesebb a bandából,azelőtt viszont ő irogatott ilyeneket nekem,meg ő mondta az xéről hogy miylen egy segg.hülye.Most meg neki ír ilyeneket rólam,meg az egész bandát kibeszéli(értelmezhetitek a "banda"szót úgy hogy osztály vagy csoport)

Mondta mikor szakítottunk,hogy maradhatunk barátok,de heteken keresztül rám se hederített.A csajos taktikát használt,hogy a rég emlékeket hozza fel és másikra uszítja hogy neki tiszta legyen a büntudata,vagy nem is tudom miylen taktika ez.

Még amikor együtt voltunk,akkor a többiek elmentek szalonnát sütni és ő is ment.Két barátom is mesélte hogy ott voltak az exével egy takaró alatt összebújva mert "hideg" volt vagy mit tudom én.

Szóval,mit tanácsoltok ez ügyben,nekem nagyon fájt és nehezen tudom elfelejteni.Most meg az egész osztály védi,hol ott midnenkit kibeszélt.Teszi a mártírt


2014. okt. 17. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a véleményetek az ilyen emberről?

Semmi jó.


Tudnátok tanácsolni nekem valamit?

Ne szeress bele ilyen emberekbe.


Vagy valakivel tudnék erről beszélni?

A szüleiddel érdemes lenne.

2014. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez mégse nyugtat meg.Mindig róla beszélünk,mert jól esik,de ők sincsenek mindig velem.Régen is mindig én alázkodtam előtte
2014. okt. 17. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose alázkodj meg.
2014. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy próbáld meg elengedni és ennek megfelelően viselkedni - akkor is, ha ez nem megy belül ennyire gyorsan.


Ha valaki rákérdez, ne menj bele beszélgetésbe róla, mondd el két mondatban, hogy te úgy érzed, hogy a srác hazudott neked és ezért most nem akarsz a közelében lenni, de amúgy kb megvagy, nem utálod a srácot és nem akarsz rosszat mondani róla, csak egyszerűen nem lenne neked jó, ha most vele foglalkoznál.


És ha próbálna hozzád közelíteni, akkor őt is próbáld meg így 1-2 mondattal leszerelni, mindenek előtt tartsd távolságot, ne kezdj foglalkozni a problémáiddal, ne vedd magadra őt meg az életét.


Szerintem a fentiek alapján ő egy éretlen srác, akinek vannak veled kapcsolatban és a másik lánnyal kapcsolatos érzései is - ami természetes és ezzel még nincs is semmi baj, csak nem gondolja át ezeket és kezeli a helyén, hanem ping-pongozik köztetek, téged biztosan, de valószínűleg mást is megbántva ezzel.


próbáld ezt csinálni és kicsit tudatosítsd magadban is ezt, idővel csökken a fájdalom meg a ragaszkodás hozzá. Nagyon fontos, hogy az ember távolodjon azoktól, akik megbántották, hogy ne fecséreljen rájuk sok időt, mert azzal csak garantálod, hogy újra meg fognak bántani.

2014. okt. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket,nagyon jól motivált engem :
2014. okt. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!