Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az, hogy a korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a korban hozzám illő lányokkal nem megy az ismerkedés?

Figyelt kérdés

26 éves pasi vagyok. Mindig önmagamat adom, nem játszok szerepeket, és nem is akarok, mert úgymond belém nevelték az őszinteséget és az egyenes beszédet.


A 30-as, 40-es korú nőktől többnyire elismerő megjegyzéseket kapok mind a külsőmet, mind a belső tulajdonságaimat és az életszemléletemet illetően. Egynéhány 50 év körüli hölgy ismerősünk meg is jegyezte már párszor, hogy biztosan felfalnak a csajok. A 30-as korú nőkkel lényegesen könnyebben is tudok flörtölni.


A korban hozzám illő (20-24 éves) lányokkal viszont eddig minden ismerkedésem csődöt mondott, vagy ha esetleg eljutottunk a randiig, akkor legkésőbb a 3. randin az volt a válasz: "Legyünk csak barátok."

Volt olyan lány (ő 19 éves volt), hogy konkrétan a szemembe mondat, hogy a kedvességem, előzékenységem és az udvariasságom inkább b*zis, mintsem férfias. Neki egy pasi attól pasi, hogy a jó ízlés határain belül lenézi és megalázza a nőket. (A mai napig nem tudom elhinni, hogy ezt komolyan gondolta.)


Szóval egy szó, mint száz: nagyon hajlok afelé, hogy 30-35 éves hölgyekkel ismerkedjek komoly kapcsolat céljából. Náluk eddig soha nem volt gondom, és minden esetben pozitívan értékelték a fentebb említett tulajdonságaimat (udvariasság, stb.).


Szerintetek is csak ez az egy út van egy komoly kapcsolathoz számomra?



2014. okt. 21. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert komolytalanok,azért.Nemcsak a koruk miatt.amúgy is.
2014. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már miért lennének komolytalanok? Egy 16-18 éves lány is lehet komoly, ahogy egy 30-as nő is gyerekes, nem szabad általánosítani, az összes nőt komolytalannak nevezni (nekem ez jött le a válaszból), pedig – már bocs, de – egyenesen hülyeség.


Kérdező: Ha úgy érzed, hogy neked inkább a 30-as korosztály jön be, miért ne ismerkedhetnél velük? Lehet, hogy nehezebb dolgod lesz, és biztosan lesznek a családban vagy az ismerősök közt, akik megszólnak ezért, ezzel együtt kell élni. Az a 19 éves lány meg gondoljon azt, amit akar, ne hallgass rá. Ha egy nagymenő macsót akar találni, aki megalázza őt, az az ő dolga. Én sem vagyok egy férfias típus, nekem is inkább a kedvességem és az udvariasságom az erényem (na meg a szerénységem :)), és találtam olyan lányt, akinek ez a fontos. Hidd el, neked is menni fog. :)

2014. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves kérdező.


Egyszerüen rossz lányokkal kezdesz ismerkedtél .

Van sok normális csajszi 20 éves is .

Az a 19 éves csajszi éretlen még sajna sok van kőztük olyan .

Ne add fel a fiatalab lány keresését :) Hidd el megtalálod azt aki olyanak fogad el amilyen vagy .ja és az udvariasság meg a tőbbi egy pasiban igen is nagyon jo dolog :)

Szoval ne add fel :) 19 éves lány :)

2014. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 40 feletti nők szerint én is jól nézek ki, de szerintem mivel nekik már családjuk van. Minden tét nélkül azt mondanak amit akarnak. Az ilyen "jó pasi vagy, csak kár, hogy a fiam lehetnél" jellegű bókok nem érnek semmit, szerintem elég sok normális huszonéves fiú kap ilyeneket.
2014. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a 19eves lany akirol irtal, hihetetlenul ostoba es megerdemli, hogy talaljon egy kant aki lepten nyomon megalazza...


Szerintem eddig hatarozatlan/eretlen csajokkal probalkozhattal, mert ezek nem NŐk ha ilyen preferenciáik vannak. Ha nem tudjak mi fontos egy ferfiban es egy tarsban.

Maximum piros fürtös gyümölcs.


Semmiképp se add fel! Vannak rendes lanyok/nők.


30N

2018. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!