Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem . De én nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem . De én nem tudom mit akar?

Figyelt kérdés
.Na akkor miden úgy kezdődött hogy 6. fél évkor új iskolába iratkoztam át ez nem lényeg de mindegy. Itt meg ismerkedtem vele eleinte úgy ment a szokásos felhajtás meg minden . Aztán beilleszkedtem az osztályba és 3-4 hét után azt vettem észre , hogy többször hozzám ért ha egymással voltunk és ültünk valahol ö úgy ült le mellém hogy a lábam hoz vagy a karom hoz ért néha megölelt . Aztán 7. egy másik lány elmondta érzéseit és ezzel mindenbe bele kavart azóta úgy érzem hogy eltávolodtunk egymástól . És most 8.ban tesi óra után mentünk vissza az öltözbe a haverokkal és ö a fájos lába miatt kicsit lemaradt (három elmeletes a sulink) és gondoltam hogy segitek neki aztán felértünk én előre mentem mert egyik haverom megvárt hát egy három lépéssel előrébb mentem amikor megszólalt hogy "Én úgy szeretném de inkább nem mert" . De 7. óta én úgy vettem észre mintha inkább a legjobb barátom hoz vonzódna és ez el is fogadtam aztán ezt mondta "Én úgy szeretném de inkább nem mert" és én nem értem ?

2014. okt. 16. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy hogy értette azt a mondatot, és ha nem akarja akkor miért nem?
2014. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy valaki mindig van vele és ha úgy van hogy egyeül van és én is ott vagyok vele le blokkolok és nem tudom mit mondjak nem akarom az összes kérdésemet egyszerre rá zudítani
2014. okt. 16. 08:24
 3/3 A kérdező kommentje:
readásul haverom elmélete hogy ne mondajm el az érzéseim neki hanem flörtöljek vele dee ez úgy elég távol áll tőlem vagyis hát nem csak elég kicsi a táv a flört és a leégés közt :/ haverom minden áron össze akar hozni vele mert öt zavarja hogy rajta lógna ha hagyná
2014. okt. 16. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!