Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban 5-6 év (a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban 5-6 év (a nő javára) túl sok szerintetek?

Figyelt kérdés
Természetesen felnőttekről van szó. Ránézésre meg nem látszik, hogy lenne különbség köztük.

2014. okt. 21. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha fiatalok vagytok és a nőt nem zavarja, hogy a férfi fiatalabb, vagy ha 30-on felüliek vagytok és a férfit nem zavarja, hogy a nő már nem olyan fiatalos, akkor nincs gond. Ezeken azért érdemes elgondolkodni. :)
2014. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simán belefér.
2014. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2014. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miközben megírod, hogy hány éves vagy, azt had mondjam el, hogy ha a srác kellően érett gondolkodású akkor persze.


Mindenki egészen máskor jut el bizonyos érettségi szintre, így egészen másképpen kezelik a dolgokat. pl ismerek olyan férfit, aki bőven 35-ön felül van de az én 28 évemmel simán gondolkodásban évekkel elötte járok.

Nem arrogancia ez, nem is tartom ezt problémának, pusztán arra kívánok rávilágítani, hogy kor alapján megítélni valakit butaság. Pláne, ha nem is látszik a korkülönbség.

2014. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mindig az adott két embertől függ. Ha összeillenek, jól meg vannak egymással, akkor nem számít, nem olyan sok ez.
2014. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak egyébkén teljesen igaza van. Pld mamám 4 évvel volt idősebb mint a nagypapám. 57 évig voltak együtt.
2014. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem sok

akár több is lehet

ha mind a két félnek megfelel ez a felállás

2014. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen és én nem éreztem a korkülönbséget..én voltam az idősebb 6 évvel. :) Ha szeretitek egymást simán belefér..:)
2014. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Imádom az idősebb nőket. :9

27/F

2014. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!