Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy kapcsolatban 10 év korkülönbség van a Nő javára (35-25)? Hozzá kell tennem kb.28-nak néz ki . én pedig mindíg is az idősebb hölgyeket kedveltem .

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de én ezt úgy szoktam hívni, hogy anyucipótlék.

Komoly nő, az ágyban tapasztalt, tanít téged és főz, mos, takarít, mellette akár egzisztenciája is van, még az is lehet ő tart el téged.

Nekem ez a férfi nem kifigurázása. Persze... biztos vannak nem ilyen esetek, de én ezt ismertem azoknál az ismerősöknél, akik ilyen kapcsolatban élnek.


23l

2013. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én főzök...én mosok... és én takarítok nála, mert az Ő munkaideje tovább tart mint az enyém .... az ágyban pedig .... hát esténként izzik a levegő, annyi benne a szenvedély .... nem olyan mint a 20 - 22 éves mostani lányok akik csak viháncolni, és inni tudnak, meg 1 órányi beszélgetés után lefeküdni bármelyik férfival /tisztelet a kivételnek/.
2013. szept. 4. 10:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 évembe került, mire elfogadta a közeledésemet...
2013. szept. 4. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tud érdekelni. :/ Én biztos nem állítanálak meg az utcán, hogy fikázzalak miatta.
2013. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi különös.

Az,hogy ki mennyire érett,nem kor függő.

Egy 30 éves is lehet gyerekes és egy 18 éves is lehet sajnos túl érett.

2013. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik cimbi felesége 40, haver 30, van egy kislányuk.

Szeretik egymást. Ennyi

2013. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát azért az anyucipótlk kicsit durva. Én 16/F vagyok, párom 26/L. Két éve együtt vagyunk, és másfél éve együtt élünk. Ő mos és takarít. Főzni én szoktam ;) De sokszor a házimunkát is én csinálom, mert az én dlutánjaim szabadok, neki viszont néha dolgoznia kell későig. A kapcsolatunkban nincs megcsalás, együtt alszunk, közösen zuhanyzunk. Ő eljár velem és a haverokkal mindenféle helyre, én pedig ő vele. Nem gond a csókolózás, vagy bármilyen megnyilvánulás a közterületeken, tehát nincs az sem, hogy ne merne felvállalni engem. És mindkettőnkőn látszik a kor. Rajta hogy "már" 26, rajtam hogy "csak" 16. Egyszer bevittek minket a rendőrök, aztán elvittek dokihoz aki mindkettőnkről megállapította hogy szüzek vagyunk, és így törölték a liliomtiprás, pedofilia és egyéb ilyen vádakat. Még az első munkahelyét is otthagyta értem, ahol 6 évig dolgozott, és főnökhelyettes volt.


Tehát krdező nincs semmi a korkülönbségben.

2013. szept. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!