Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy az a srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy az a srác aki tudja hogy tetszik néha keresi a társaságom máskor meg van hogy kimondottan kerül?

Figyelt kérdés
Pl direkt elül mellőllem vagy más mellé áll ha véletlen ugy jön ki a lépés hogy én vagyok mellette, mert direkt én már nem megyek mellé, nehogy véletlen is tolakodásnak vegye. De van hogy hozzámszól, meg beszól vmit persze nem rosszindulatból.
2014. okt. 22. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos, ezt jó lenne tudni... :(
2014. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Veronikának hívnak ? :D
2014. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem ùgy hívnak.
2014. okt. 22. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!