Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi (16) akinek tetszem és picit ő is tetszik nekem de ő gyakorlatilag minden lánnyal flörtöl :/ (? )

Figyelt kérdés

Már mondtam neki, h nem lesz köztünk semmi de ő erre azt mondta h szerinte bejön nekem csak még nem akarok kapcsolatot mert úgy érzem h nem állok rá készen. És az a legrosszabb, h ez igaz :/ De neki szinte mindegy h ki, ő minden lánynak udvarol :/ Mit tegyek?

Ja és még az is a hátránya h ő 9.es én meg 10.es vagyok :/

(16 lány)



2014. okt. 22. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejsd el és kész.
2014. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit, ő nem akar barátnőt.
2014. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amúgy egy ilyen hétvégi kiránduláson ismerkedtünk meg és csókolóztunk és én akkor mondtam neki h ennek nem lesz folytatása de ő mondta h "miért hisz egy városban lakunk" de mondtam h nem. De azóta is írogat facen :/ (olyan cukin ;) )
2014. okt. 22. 19:17
 4/5 anonim válasza:

Felejtsd el az ilyen srácokat, csak sírni fogsz miattuk. Ha minden lánnyal flörtöl, akkor lehetnél pl. a 6. lány, akit ugyanarra a helyre visz randizni. És hidd el, nem lesz kellemes érzés...

Egy csók a mai világban már semmit sem jelent. A srác nem akar barátnőt. Lehet, hogy bejössz neki, de említette már azt a másik 8 lányt, aki szintén? Igazi hűtlen típus. Csak fel akar vágni a "hódításaival".

Menekülj amíg még nem szerettél bele, és nem fog összetörni a szíved. Minél tovább halogatod, annál jobban fog fájni. Térj észhez! Jobbat érdemelsz!

2014. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm a választ azt fogom tenni :/
2014. okt. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!