Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy pasi, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy pasi, nem tudom hogy közeledjek felé, HELP PLS!?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy pasi, találkoztunk sokszor és beszélgettünk is. Nemsoká újra találkozunk, és nem szeretnék a csókja nélkül hazajönni. Nem tudom mit csináljak/mondjak hogy ne legyek nyomulós, és ne dobjam magam el. Tudnátok valami tanácsot adni, hogy tudathatnám vele mindezt szépen? (Kis nehezítés hogy csak angolul tudunk beszélgetni.) 18L
2014. szept. 9. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
I love you boy!
2014. szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezzel sajnos sokra nem fogok menni, sokan mondják ezt neki.
2014. szept. 9. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg is csókolja őket, ne aggódj :)
2014. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hasonló helyzetben vagyok. Azt hiszem, nem érdeklem a pasit.
2014. szept. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!