Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak még, hogy leleplezzem a barátomat, és a barátnőmet? Megtudtam, hogy a barátomnak az egyik legjobbnak hitt baratnőm, erotikus képeket küldözget.

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem elejét ennek a dolognak? Ezért rúgjam ki a barátom? A lánnyal ennyi volt a barátság.
2014. okt. 23. 03:56
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Miért rágjak mindent a szádba? Ez azért gáz, hogy másnak kéne megmondani mit csinálj. Minek van kapcsolatod ha nem tudod kezelni?
2014. okt. 23. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ebből a kitételedből: "...egyik legjobbnak hitt baratnőm..." arra következtetek, hogy nem a ma gyakran használt értelemben "barátnőd", azaz érzelmi és szexuális társad.

Amennyiben így van, mire alapozod, hogy neked jogod van beleszólni, milyen a kapcsolat baráti köröd két tagja közt? Különbnek tartod magad bármelyik, a baráti körödhöz tartozó egyénnél, hogy azt hidd: ha közülük erotikus képeket csak és kizárólag neked küldhet bármelyik lány?

.

Nekem ebből "az jön le", hogy te szeretnél szorosabb kapcsolatot a lánnyal, akinek inkább barátod tetszik/kell. Nem mindent és mindenkit kaphatsz meg magadnak és hogy más kitől mit kap meg, ahhoz neked beleszólásod nincs.

2014. okt. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztaaa... :o durva... Én valahogy leleplezném őket és megaláznám... Persze óvatosan, mert könnyen téged sajnálnak le.. Es inkább legyen 100 irigyed, mint egy, aki sajnálom!
2014. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző voltam:

... Egy aki sajnál - akartam írni...

22/l

2014. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Minél hamarabb és határozottabban.
2014. okt. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2030 július 9-ig várjál :)
2014. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Visszakozom, félreértettem a kérdést, így érvénytelen az előző hsz.-em!

Figyelmetlenségem az oka.

2014. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!