Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova lehet ma menni Budapesten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lehet ma menni Budapesten?

Figyelt kérdés

egy hete jottem ossze egy sraccal, szoval mar setaltunk egy csomo helyen. ma is talalkozunk, de nincs otletem, hogy hova menjunk igy munkaszuneti napon. valaki nem hallott jo programot mara?

halas lennek a segitsegert!

20L


2014. okt. 23. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdez rá a csávódtól lehet, hogy ő már tervezett valamit.
2014. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég sok ünnepi előadás van mondjuk, bár kétlem hogy érdekelne titeket
2014. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bicikli? margit sziget? aztán ott iszogatni forró borocskát? :D

megnézhettek mozit is pl, vagy pl valami mind2 töknek tetsző kiállítás


én faluban lakom de mindig ki tudok valamit találni...

2014. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vasárnap menj, tüntetni
2014. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Drága Istenem. Nem igaz, hogy Pesten nem tudok kitalálni valamit, millió meg egy lehetőség van ami megfelelő lehetne. Csak túl lusta vagy gondolkodni meg felfedezni a várost.

Akkor kezdj kicsit aggódni ha faluban vagy kisvárosban laksz.

2014. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. nem aggodom meg ilyenek, csak mivel jovo heten van zh het, igy egyelore a tanulasra fekudtem ra, es nem programokon gondolkozom még.
2014. okt. 23. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!