Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire elvárható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elvárható az hogy valakinek a barátnője mindig akarjon csinos lenni, mindig próbálja meg kihozni a maximumot külsejéből?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdezem mert én úgy vélem hogy barántőm nem hozza ki magából a maxot, nem öltözködik túlzottan nőiesen. inkább hippisen. A baráti körömben azért a lányok mind adnak a külsejükre. Elvárható ilyesmi?
2014. okt. 23. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyiségfüggő. Alapból legyen ápolt egy nő (ahogy egy férfi is), de öltözködjön úgy, ahogy neki tetszik, ahogy számára kényelmes. Pl. én szinte soha nem hordok magassarkút, pedig sokak szerint anélkül nem is igazán nő egy nő. Hát az én lában iszonyatosan fáj benne, így nem erőltetem, a kényelmes dolgokat szeretem. De ettől még nem járok pl. nagymamacipőben. Szóval meg lehet találni az arany középutat. Ha nem tudod elfogadni a párodat olyannak, amilyen, akkor nem szereted igazán.
2014. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha azelőtt is ilyen volt mielőtt összejöttetek akkor nem. Ne szólj bele a stílusába, bár tippeket lehet adni, szerinted hogyan lehetne szebb, de elvárni, hogy úgy nézzen ki mint más lányok, nem lehet...


Ha csak elkényelmesedett a kapcsolatban, előtte meg mindig csinos volt előtted, akkor viszont szerintem lehet szólni, hogy nem lesz ez így jó.

2014. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
"elvárható" vs szerelem ?
2014. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló...Igazad van végülis, és a második hozzászólónak is. Ne akarja megváltoztatni az ember a párját, úgy kell szeretni ahogy van. De számomra jól esne ha értem megtenné ezt is, hogy tetszeni akarjon. Mármint tetszik alapból, de az ruha amiket felvesz gyakran eltakarja a szépségét. A magassarkúról max havi 1-2 szer lehet szó nála. Semmi smink soha, még akkor is nehezen tudom rávanni ha egy pár hatalmas pattanás jön ki az arcára. A lábára meg azt mondja hogy úgysem annyira szőrös mint az enyém ne akarjam hogy hetente leborotválja...az ilyenek a férfiúi büszkeségembe megsértenek, mivel úgy is értelmezhető hogy annyit se érek számára hogy ezekre az alapdolgokra odafigyeljen.
2014. okt. 23. 11:36
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, elvárható, de nem követelhető.
2014. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Magassarkú - nem biztos, hogy tud benne járni, nem biztos, hogy havi 1-2 alkalomnál gyakrabban kéne


Smink nélküliség - nehéz megmondani, van, akinek jól áll a smink, van, akinek nem


Lábszőr - a nőkön is nő szőr, nem tudtad?

2014. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Költőnő? ***** válasza:
Az ápoltság max. Az, ha ő nem érzi jól magát ilyen hacukákban és esetleg te mégis erőlteted; az nem vmi szép pl sztem.
2014. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem várható el semennyire.
2014. okt. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, akkor hát fogjam be a számat. De az ápoltság azért remélem csak elvárható.
2014. okt. 23. 13:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem megbeszélhető. Kérhető. Javasolható.
2014. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!