Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randin szex megvetendo?

Figyelt kérdés

egy eve ismerjuk egymast csak most alakult ugy vegre,hogy randira hivott,ugy erzem nem biztos,hogy vissza tudnam fogni magam ha ugy adodna,hogy kezdemenyez.....


ferfiak mit gondolnatok ha elso alkalommal lefekudne veletek a no aki raadasul szuz meg?


2014. okt. 23. 18:59
 1/8 anonim válasza:

Kérdés ez? Örülnénk :D

Tisztelet a kivételnek, aki tartós és meghitt kapcsolatot szeretne esküvővel..

2014. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
1es jó nagyon jól írja. Milyen őszinte :D Én nőként mondom, főleg úgy, hogy szűz vagy, szerintem semmi tartás nincs abban, aki első randin már lefekszik a pasival, de ezt neked kell tudnod.
2014. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt olyan elso randim ami szexszel vegzodott, az egyikbol 1-2, a masikbol 8 honapos kapcsolat lett... Sajnos.. Mindketto csajjal kulonosen nagy volt az osszhang szex teren
2014. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok, bocs, lemaradt a lenyeg... Eros, es jo kapcsolat lett belole, es nem ezen mult, h nem lett belole eskuvo... Szerintem nincs semmi rossz a szexben, és egy hulye berogzodes azt hinni, hogy az merceje lehet annak, h ki a jo lany es ki nem
2014. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férjemmel a mi első randink is szexszel végződött, bár én nem voltam szűz.

Nem mindenki egyformán viszonyul ehhez. Hogy a te partnerednek mi a véleménye ezzel kapcsolatban, azt nem tudhatom.

2014. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen pár alkalommal, de sosem törekedtem erre. Én nem nagyon tudok komolyan venni egy olyan csajt, aki elsőre odaadja magát. Ha ez így van, akkor nyilván nem én vagyok az egyetlen szerencsés, akivel ilyen könnyen ment a dolog. Engem amúgy is beindít ha egy csaj nem adja könnyen magát, enélkül mi értelme lenne?


24/F

2014. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem semmi bajom nem volt az elsorandin szexelessel... Nem neztem kevesebbnek emiatt a csajt, es nem lesz jobb a szex attol, ha az ikszedig randiig van huzva az agyam... Hozza teszem en se torekedtem sohasem az elso randin a szexre, de azert a 3. randiig erdemes atlepni az illedelmes hatart...


Azonban ha elso randin nincs csok, akkor masodik randi nalam mar nem nagyon szokott lenni

2014. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisparker válasza:
A legszebb dolog mikor annyira egymásra találsz valakivel,hogy mindketten kívánjátok egymást már az első randin.nekem a legszebb élményem volt egy gyönyörű lánnyal akivel az első randin megcsókoltuk egymást, és onnan egyszerűen összeolvadtunk...több órán át, csókoltuk,öleltük, símogattuk egymást a holdfényben a duna partján,nagyon be voltunk indulva,és innen már nem volt megállás.. Szeretkezés, együtt alvás, óriási szerelem és hosszú szenvedélyes kapcsolat lett a dologból, még rengeteg felejthetetlen élménnyel...
febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!