Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte azt, hogy normális nő nem tudja megadni azt?

Figyelt kérdés
Lelkem mélyén mindig is a normális inteligens, művelt nem ku*va, party p*ca stb csajok vonzanak (bár én őket sem ítélem el). Tehát pl beszélgetek egy normális csajjak nem tudom azt leszűrni nem jön mondja bennem semmi azt ami számomra fontos pl:."ez biztos jól szopna, nézd csak a száját, biztos kemény az ágyban" hanem fordítva "nahát ez nem szopik, biztos nem valami odadó az ágyban ,nem lehet azért vele úgy vadulni"...na és nekem ettől már hallott is egy kapcsolat viszont akkor is halott , ha egy mai fogalmazással élve "kur**vával vagyok együtt" csak akkor ugye még megéri valamiért szenvedni mellette vagy nem is pontosan tudom ,hogyan írjam le. Tehát a kérdés lényegében az lenne ,hogy az ilyen lányoknál hogyan tudom leszűrni , hogy szop e stb próba elött? , mert próbáltam már körbe keríteni nem egyszer náluk ezeket a dolgokat , de azonnal letértek a tárgyról:D tehát talán joggal gondoltam ,hogy nem csinálnák? 22/f

#5.6.654.64
2014. okt. 24. 02:03
 1/4 A kérdező kommentje:
"nem jön mondja bennem semmi" mondja-nélkül bocs:D
2014. okt. 24. 02:05
 2/4 anonim ***** válasza:
ez akkora hülyeség.én kis visszafogott vagyok,de szexben a vadabbat szeretem,meg az extrémebb helyeket. pedig szerintem meg nem mondaná rólam senki.
2014. okt. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Te egy akkora f vagy hogy mar mutogatni kene...eloszor tanulj meg irni
2014. okt. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha tőlem randin egy srác megkérdezné, hogy szopok-e, repülne a kukába. Egyébként igen, és imádom is csinálni, de csak olyan pasival akit ÉN érdeklek, az én személyiségem, aki engem akar. Nem egy szex babát. Arra ott vannak a könnyen kiszámítható lányok. Te olyan felszínes vagy, hogy maradj csak meg egy általad k betűs jelzővel illetett lány mellett. Bár aki így beszél a barátnőjéről az meg nem férfi. Szenvedsz mellette? Miért is? Hiszen mindent megkapsz, nem?
2014. okt. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!