Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy pattanásos lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy pattanásos lány is tetszhet nektek?

Figyelt kérdés
Mennyire fontos ilyen szempontból a külső? Ugyanúgy elfogadjátok, mint mondjuk azt, hogyha valakinek például sas orra van, vagy egy kis súlyfelesleg van rajta?

2014. okt. 25. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Kb. úgy, ahogy Te sem fogadod el egy olyan közeledését, aki nem tetszik. Amúgy meg kép kellene, mert nem látjuk az összhangot! Vagy adsz nekünk, vagy nem kapsz pontos választ! Te döntesz! Amúgy engem nem zavarna!


23/F

2014. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

nekem a b nőm régen ilyen volt.

nem fogadtam el így 1 percig sem.

amint kialakult a feltétlen vonzalma,elvittem bőrgyógyászhoz,de ezek a gyógyszerek eléggé meg tudják viselni a szervezetet és a kiváltót sem szüntetik meg,ezért állandó jelleggel nem lehet alkalmazni.

úgyhogy szépen lassan rávezettem a normális táplálkozásra,ez meg csírájában öli ki a pattanásokat.

de én alapból szeretek alakítgatni,nevelgetni,szóval a jó alapanyagot meglátom a pattanások,előnytelen öltözködés stb alatt is.

mivel évtizedek óta edzek és a táplálkozásról is mindent tudok a súlyfelesleggel is ugyanez a helyzet nagyjából.

2014. okt. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem se zavarna, mivel sajnos nekem is szoktak lenni pattanásaim.
2014. okt. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Általában ilyen apróságokat csak azután vesznek észre a fiúk, miután elképzeltek Veled minden pozitúrájú aktust.:)

Ha egyáltalán észreveszik.

2014. okt. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert nekem pattanásos a fejem. De nyilván te jóképű tökély pasik válaszára lennél inkább kíváncsi.
2014. okt. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát a sasorr és a súlyfelesleg rosszabb :D úgyhogy igen, elfogadnám :) és segítenék rendbehozni meg kideríteni az OKÁT 22f
2014. okt. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2: Akkor segíthetnél nekem, 15 éve járok ezekkel a problémákkal orvosokhoz, de csak a vállukat vonogatják.
2014. okt. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is már mindent kipróbáltam. Gyógyszerek, kezelések, krémek, semmi. Úgy fogom fel, hogy mindenkinek vannak hibái és az enyém jòl látható helyen vannak, ennyi. Életmóddal kapcsolatban annyit változtathatok, hogy bizonyos ételeket kerülök, még ebben reménykedhetek, hogy esetleg ételallergia okozza. Amúgy meg 2

es nem hiszem, hogy szerelmes lenne. Ha az lenne, nem alakítgatna.

2014. okt. 26. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:

2es vagyok,jött 6. privát is az étrend miatt.

ha 50% fölé megy az első válaszom,akkor segítek nektek.

2014. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kaptam már ilyen tanácsokat is. Mit egyek, mit ne... Semmit se ért. Nagyon szkeptikus vagyok már az ilyen tanácsokkal kapcsolatban...
2014. okt. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!