Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek bejön egy...

Lányok! Nektek bejön egy srác, ha kigyúrt, okos, szep az arca, vicces, de pattanásos? Nagy hátrány a pattanás?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyire pattanásos?
2014. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Idővel a pattik elmúlnak, no para ^^
2014. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem annyira,de akad.
2014. okt. 23. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem hátrány.
2014. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dobj egy kepet privibe :D
2014. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kisboltos ***** válasza:

mintha én írtam volna ki a kérdést:D

ugyan nem vagyok lány, de tapasztalatom szerint nem ezen múlik. szóval emiatt egy kicsit se aggódj!

2014. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kevés nem hátrány.Van egy srác a suliban akinek a nyakáig minden miliméteren akkora pattanások vannak amekkorát elnem tudtok képzelni és az összes sárga,zöld vagy véres :p
2014. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos a pattanás ami egy múlandó dolog kevésbé gond, mint egy szélsőséges vagy elmebeteg világnézet. Pattanása bárkinek akadhat, elég röhejes lenne ha valaki ez alapján ítélne meg. Azt nem is venném komolyan, nagyon gyerekes probléma felvetés.
2015. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!