Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtok nekem szerelmes történeteket, amikor megismerkedtetek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen kőrülmények között ismerte meg a párját. Hogy mièrt őt akarta, és hogy hogyan jöttek össze.^^
2014. okt. 25. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Pretty Woman c. filmet, oly szép, és sos lehet tudni, hogy nem igaz-e:DD
2014. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sose
2014. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Emlékszem, nagyon sírtam, elvakított a hirtelen fény és a környezet is furcsa vokt, új. Ekkor láttam meg és azóta együtt vagyunk, így ismertem meg a jobb kezem.
2014. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég hosszú sztori de hadd szóljon.

Alsóban voltunk osztálytársak, eléggé jóban voltuk, ahogy egy 8 éves fiú és egy lány jóban lehet, együtt rejzoltunk, adtunk egymásnak a csokinkból stb, persze mindenki azon viccelődött hogy szerelmesek vagyunk. A gond az volt hogy őt eközben eléggé csúfolták és zaklatták a többiek, és hogy ne legyek kiközösítve én is beszálltam (persze ez nem mentett meg a dologtól később) Negyedik év végén másik suliba ment, 4 éven át én voltam a "furcsa" a "boszorkány" meg a "gótk...a". Elkezdődött a középsuli és a 10. osztály előtti nyár végén megtaláltam facebookon ahol rá is írtam félve, bocsánatot kérve azért amit csináltam anno. Még aznap számot cseréltünk és fel is hívott nem akarok-e vele még ma találkozni. Sétálgattunk a haverjaival, aztán ők hazaszállingóztak mi meg tovább beszélgettünk. Kiderült van barátnője, de mivel akkoriban voltam túl egy szakításon nem éreztem bajnak az alapszintű enyhe féltékenység miatt. Külön meglepődés volt hogy mikor elköszönt, kezet csókolt nekem illedelmesen, nem ilyen "cső majd tali" és egyebek. Aztán olyan egy hét múlva szomorúan kért tanácsot a haldokló kapcsolatáról. Próbáltam támogatni és azt mondani hogy adjon neki egy esélyt de azért persze a belső kis démonom ujjongott örömében. Pár napra rá szakítottak, én pedig a következő találkozón megkérdeztem, nem akar-e átjönni hozzánk megnézni egy filmet. A film közben egyszer csak fogta magát és az ölembe hajtotta a fejét kérdezve hogy "Nem baj?" Én meg erre egy igazán idióta benyomott bárgyú mosoly keretében közöltem hogy "Neeem dehogy is". A nap végén arcrapuszival váltunk el (ez nekem akkoriban nagy dolog volt mert nem szeretek ölelést, puszit meg ilyeneket adni ismerősöknek). Majd legközelebb is átjöt filmezni. A film közben bejött kisöcsém és elkezdett párnacsatázni, mi meg persze örömmel csatlakoztunk. Öcsike közben kiment de mi folytattuk, majd nem is tudom hogy, de a végén ő a hátán feküdt én meg félig rajta és nevettünk. Ekkor lett egy merész ötletem és meg akartam puszilni kedvesen az arcát de kicsit félrement szóval az állát sikerült. Erre rámmosolygott és megcsókolt én pedig hirtelen azt sem tudtam hogy hívnak, vagy hogy mennyi 2+2, az agyam teljes része nagyjából az "asdfghjkrviouu"-val megeggyező kapacitású volt szóval rohadtul odavoltam. Ez volt több mint 2 éve, azóta még együtt vagyunk különösebb gondok nélkül :) Ha idáig elolvastad kapsz egy virtuális csokit.

2014. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aranyos:3

Te meg kapsz egy virtuális ölelést:D

2014. okt. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!